Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Ryanair Utasbiztosítás Plus-t...

Zsombianyu kérdése:

Ryanair Utasbiztosítás Plus-t kötöttem a repülőjegy vásárlásakor volt-e valakinek ilyen biztosítása már? A honlapon 28oldal ami angolul van, most nekem azt kell kinyomtatni? Magyar leírás van valahol? Akinek van ebben tapasztalata kérem segítsen.

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Tuti nem kell kinyomtatnod. A tobbi kerdesre nem tok valaszolni
2013. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se kell kinyomtatnod. Amúgy miért volt jó a ryanairnél venni? Azt se tudod mit vettél ezek szerint, hisz nem tudod milyen káreseményre fizet és mennyit és milyen feltételekkel. Ez így gyakorlatilag kidobott pénz.


Máskor javaslom vegyél pl. az Allianznál utasbiztosítást. Tőlük kapsz magyar leírást pontosan, hogy milyen feltételekkel, mire, mennyit fizetnek. És tényleg fizetnek, csupa jót hallottam róluk ez ügyben. Akár neten is meg tudod kötni.


Azért mert Ryanairrel mész még nem szükséges náluk venni az utasbiztosítást is. Eleve nem is muszáj kötni, bár én is hasznosnak tartom, de én mindig valami más céggel szoktam ezt külön elintézni. De azt nem tartom hasznosnak, hogy kötsz egy olyan biztosítást amiről fogalmad sincs milyen problémák esetén tudod hasznát venni. Így mégis minek is?

2013. márc. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell kinyomtatni! Csak van egy kotvenyszam az eleg hozza. De ugysem lesz semmi baj, igy gyakorlatilag a biztositasra sincs szukseg. Rengeteget repulok havi rendszeresegel tobbszor is es meg soha sem kotottem biztositast!
2013. márc. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!