Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizz Air valami internetes...

Wizz Air valami internetes aláírást kér (MultiSigno Verify) - tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Többször repültem már, de Wizzairrel még soha, ezért meglepetésként ért az ún. "e-invoice", ami a leírás szerint abból áll, hogy elküldik pdf fájlként a számlát a foglalásomról (ez így is történt) és egy programmal, aminek a linkjét szintén elküldték (MultiSigno Verify), valahogy "alá kell írnom"... hiába telepítettem a programot, nem fut, vagy legalábbis nem tudom, mit kéne csinálnom, ilyesmivel eddigi utazásaim során még nem találkoztam...

2013. febr. 27. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

És ez neked mégis minek? Enélkül nyugodtan utazhatsz. Amiről beszélsz az a számla hitelességének ellenőrzéséhez kell.

Mezei utasnak teljesen felesleges ezzel bármit is kezdeni. A PDF számlára is elég ritka hogy valakinek tényleg szüksége lenne.

Szóval nem értem, neked ez minek is?

2013. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szüksége van a számlára, mi pl mindig kérünk számlát, mert üzleti útként el tudjuk számolni, ami a mi esetünkben igaz is.

A választ én sem tudom sajnos, de érdekelne engem is, mert nemsokára én is utazom és kell majd a számla.

2013. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De a számlát megkapod PDF-ben. Az nem elég?


"Amennyiben ellenőrizni kívánja a számla eredetiségét, azt a MultiSigno Verify szoftverrel teheti meg"


Szerintem az a másik fájl csak akkor kell, ha az eredetiségét akarod bizonyítani, ellenőrizni. Mentsd le a pdf fájlal együtt, tedd el, hogy meglegyen mint minden egyéb számla (papíros vagy elektronikus), őrizd meg addig amíg törvényileg kell stb, de tök lényegtelen, hogy meg tudod-e nyitni. Majd ha az apeh/nav ellenőrizni akarja, hogy tényleg xxx forintba került-e az elszámolt utazásod, akkor ők megnézik azt a fájlt és tudják, hogy mit kell vele kezdeni. Neked, illetve a könyvelőnek nincs rá szükség. Ott van pdf-ben is ugyanaz a számla, rajta mi mennyibe került.

2013. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy számlát nem is kell kérni, a wizzair automatikusan küldi mindig mindenkinek. :)
2013. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul írtam, nem "kérjük" a számlát, hanem kinyomtatjuk.
2013. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!