Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Ideiglenes személyivel is...

Ideiglenes személyivel is érvényes külföldön a biztosítás hogyha valami történik velem?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki találkozott már biztosítási ügynökkel az tudja milyen mézesmázos szakma az.

Aki került már bajba külföldön az tudna mesélni arról, hogy olyankor a biztosítók egy másik részlege veszi át a munkát. Az, amelyik lehetőleg kifogást keres. Nem az ideiglenes személyidbe fognak belekötni. De valami mást fognak keresni.

2014. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Aki került már bajba külföldön az tudna mesélni arról, hogy olyankor a biztosítók egy másik részlege veszi át a munkát. Az, amelyik lehetőleg kifogást keres."


Jah kérem ezért nem kell a legolcsóbb, legszarabb biztosítást kötni. Én úgy vagyok vele, hogy vagy nem kötök, vagy amikor igen, akkor olyat ami tényleg segít baj esetén...

Ott az Allianz, róluk elég jókat hallottam olyan ismerőstől akinek sajnos már volt rá szüksége. Ja igen, hát nem épp a legolcsóbb az tény. De ők tényleg segítettek nekik azonnal, hiszen erre szerződtek.

2014. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, érvényes.
2014. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!