Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Minden esetben ha külföldön...

Minden esetben ha külföldön nyaraltok köttök utasbiztosítást? Ha igen, mely biztosítónál?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi igen. Most pl éves biztosításunk van a CIG Pannonia biztosítónál.
2014. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eu:n belül nem, de van Eus TB kártyám van. EUn kívülre mindig kötök.

Régebben nekem is éves volt, de ők nem fizettek amikor kiraboltak minket, a barátom biztosítója (nem éves csak arra az utazásra kötött) fizetett, így lemondtam és inkább minden utazásra külön veszek.

2014. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Soha nem veszek.

EU-n belül tökéletesen elég az EU-s biztosítási kártya, és ne feledd, van minden bankkártya mellé is biztosítás.


Ha krónikus beteg vagy, természetesen nem árt egy biztosítást (de olyankor minek mész külföldre), de ha makk egészséges, csak a biztosító kasszáját gyarapítod vele.

2014. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én is mindig kötök. Nem megyünk gyakran külföldre, de ha igen, akkor mindenképpen.

Az Európai Utasbiztosítónál szoktam megkötni.

www.eub.hu

Kocsira, értékekre, balesetekre szoktunk kötni, általában a legalacsonyabb, vagy a közepes csomagot, úti céltól, időtartamtól, időponttól, nálunk lévő értékeinktől függően.

Bár nekünk még nem volt szerencsétlenségünk élesben kipróbálni őket, de csak jókat hallok, hallottam róluk, ismerősöktől, akkori biztosítási cégnél lévő főnöktől, stb.

2014. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha jól tudom a Postán lehet valamilyen biztosítást kötni. Azokra a napokra szól amikor kint vagy. Még a régi ofőm mondta tanácsként. Nem is túl drága.
2014. aug. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én innen szoktam választani.

Minden le van írva, több választási lehetőség.

[link]

2014. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes utasbiztosítást kötni, mert az EU-s EÜ kártya csak a sürgősségi ellátásokra jó. Lopás, rablás stb. nem. Én a netes kalkulátorok ajánlatából szoktam kiválasztani a legmegfelelőbbet (me, feltétlenül a legolcsóbbat), aztán az adott biztosító honlapján kötöm meg, mert akkor előfordilhat, hogy a jutalékos nem számolják bele. A bankkártyáknál a hitelkártyákra automatikusan van utasbiztosítás, de ennek is érdemes utána nézni. A "sima" bankkártyákra nincs automatikusan, erre érdemes a banknál rákérdezni. De ezeknél sem mindenre fizetnek. Jobb, mint a TB, de nem feltétlenül jó az egyéb káreseményekre.
2014. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Teljesen mindegy melyik biztosítónál kötitek meg az utasbiztosítást, mert mindegyik az atlasz biztosítóval van szerződésben és minden esetben az atlasz biztosítón keresztül fog téríteni ha baj van.

[link]

2014. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
utolsó, ezt honnan vetted?
2014. szept. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!