Kezdőoldal » Utazás » Európa » 5 napra kötnék utasbiztosítást...

5 napra kötnék utasbiztosítást (Svájcba utazok). Kb. mennyibe kerülne egy megbízható biztosítónál?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, sima utazás lenne (nem extrém sport, vagy ilyen és ehhez hasonló extra), szeptemberben. Légyszi megbízható biztosítót mondjatok.
2011. febr. 4. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a bankkártyámhoz kötöttem, sztem minden bankban lehet ilyet (eddig otp-vel és cib-bel van tapasztalatom).

Cibnél úgy van, hogy 4000ft kb és egy évre szól, ha az ember nem marad sehol 3 hónapnál többet, de amúgy korlátlan számú utazásra. Amikor az otp-nél voltam, az jópár éve volt, junior számlához valami 2000ft körül volt és akkor 2 hétre mentem, de nem tudom mennyire szólt a biztosítás. Szerintem ez éri meg legjobban, minden benne van, baelset, poggyász, poggyászkésés, és olcsóbb, mint a napidíjasok, ahol kb 500ft egy napra, legalábbis ahogy én néztem őket...

2011. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
www.netrisk.hu
2011. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!