Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Melyik az az utasbiztosítás...

Melyik az az utasbiztosítás (ok), amely (ek) előre fizetnek és nem utólag?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Mármint mielőtt eltöröd a lábadat??? :)

Nincs olyan.


Egyébként a biztosítások olyanok, hogy jórészt te kifizeted kinn a kezelést, aztán visszakapod a pénzt. Vagy kapsz egy holland telefonszámot, és azt hívogathatod ha gondod van.

Direkt csinálják...


Az EU kártáyt nézted már. Nemcsak hogy ingyen van, hanem adott országokban épp hogy előre sem kell fizetned, másokban meg visszakapod a kezelés díját utólag.

Sosem értettem, miért kellene másfajta biztosítás.

2014. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Mármint mielőtt eltöröd a lábadat??? :) "


Természetesen nem, hanem a kezelést egyből térítik és nem kell 1 hónapot várnom a pénzemre.


Az EU kártyáról azt olvastam, hogy jó ha van, de nem elégséges, mert nem terjed ki mindenre. De majd utána olvasok pontosabban.

2014. aug. 16. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez alapvetően nem a biztosítón múlik, hanem az adott szolgáltatón, ahol kezelnek, hogy elfogadja-e a biztosító fedezetigazolását vagy sem.
2014. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

>> Sosem értettem, miért kellene másfajta biztosítás...

Azért, mert az EU-kártya csak a szükséges orvosi ellátásra jó, a mentőkocsiban eltűnt kézitáskádat, repülőjeggyel, pénzzel, az extra szállodai szobát, a reptérre vivő taxit viszont az utasbiztosítás állja.

2014. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#4 - Agyhalál ez a sok butaság, amit összeírtál.
2014. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

indulj ki a magyar tb-ből. ha megbetegedsz elmész orvoshoz, amit az állam fizet.

ha magánorvoshoz mész el, akkor fizetned kell a szolgáltatásért.

külföldön (pl. görög-török tengerpart) ilyen magánszolgáltatókból vagy egy csomó... ha épp egy olyanhoz kerülsz, akinek pont nincs X biztosítóval szerződése, akkor így jártál, előre kell finanszírozni a cuccot és a biztosító utólag térít.

2014. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Rém egyszerű: kérdezd meg bármelyik megbízható nevű biztosítót, akinél vannak különféle utasbiztosítási csomagok, hogy melyik fajta biztosításuk az, amelyik úgy térít, hogy ők intézik, és neked nem kell előre saját zsebből kifizetni. Mindegyiknek van ilyen, és ha valamire, hát az utasbiztosításra igazán igaz: sose vedd meg a legolcsóbbat. Én enélkül soha, sehova el nem indulok, és általában az ajánlottak közül a felső-közép kategóriásat szoktam megvenni. Még sose volt gondom. És a netrisken kötöm meg, ott minden leírva, ha kell, telefonon is segítenek választani. Sajnos már többször volt alkalmam "ki is próbálni" az utasbiztosításomat, mindig rendben ment minden.

Öt perc odafigyelés kapkodás nélkül - így köss, és nem lesz gondod.

2014. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Ilyet nem fogsz találni. Melyik az a biztosító, amelyik kutakodás nélkül egyből fizet?
2014. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!