Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Mekkora a karterites merteke...

Mekkora a karterites merteke elveszett poggyasz eseten a Wizzairnel? Jogos-e, hogy csak a felet fizetnek ki nekem?

Figyelt kérdés
Karacsonykor utaztam Wizzair-rel elkevertek a borondomet, kesobb meglett. Telefonon azt mondta az alkalmazott h kifizetik az addig felmerult a poggy. elvesztesebol eredeo alapveto ktgeimet. Nem emlitette, h csupan az 50%erejeig..szerintetek hova forduljak? Benne volt minden ruham ajandekom Unnepek elott gondolhatjatok, csak alapveto dolgokat vettem meg ahogy kertek, 60eFt osszegben, s ebbol 29et allnanak amit nem tartok fairnek egyaltalan.
2010. febr. 12. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha meglett a borondod, akkor mit szeretnel, bocs de nem ertem! Orulj, hogy meglett es meg fizetnek is. Amugy pedig irjal a wizzair igazgatosaganak, gondolom az oldalukon meg van a cimuk is.
2010. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha neked Karacsonykor elkevernek a borondodet, raadasul mar regota masik orszagban elnel s nem volna egy darab rongyod sem amit felvehetsz lehet maskent ertekelned a tortenetet. Igen meglett a borondom 1 hettel kesobb...termeszetesen mar kontaktusba leptem veluk onnan is tudhatom, hogy csak a felet allnak...ha van vkinek erdemi hozzaszolasa, azt nagyon megkoszonnem!
2010. febr. 15. 09:48
 3/4 anonim válasza:

1 hét miatt kattogsz?

Jesszus.

2010. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megmaradt a kecske és a káposzta is. :)
2010. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!