Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzairnél hogyhogy nem lehet...

Wizzairnél hogyhogy nem lehet ingyen feladni az egy darab kézipoggyász mellé egy táskát / bőröndöt a csomagtérbe?

Figyelt kérdés
És a kéziben mik nem lehetnek pontosan ? Spray, szemöldökcsipesz, dezodor lehet ? Sampon, tusfürdő, kisolló gondolom nem.
2011. aug. 4. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
azért mert ezeknél a fapados társaságoknál ez a divat és evvel tudják "alacsonyan" tartani díjaikat. De én azt figyeltem meg, hogy normál esetben(tehát nem akciós árnál) jobban jársz egy normális légitársasággal, mint egy fapadossal.
2011. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezeket akkor érdemes választani, ha kis időre, mondjuk egy-két hétre mész és elfér a cuccod kisebb bőröndben. Így olcsóbb, mint ha kifizetnéd egy "rendes" légitársaság jegyárát, ha úgyse használod ki, hogy felvihetsz egy másik, 20-30 kilós bőröndöt. Ha hosszú időre utazol, akkor általában jobban megéri olyan jegyet venni, amihez nem kell pluszban fizetni a feladott bőröndért.
2011. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, amennyiben kell feladott poggyász, a legtöbb esetben ugyanott tartasz árban, mint egy nem fapados légitársasággal... Dezodor szinte tuti hogy nem lehet a kéziben, szemöldökcsipesz szerintem lehet, de én azért nem oda tenném. Hajtógázas dolgokat nem vihetsz fel, sem folyadékot, folyadéknak számít a szájfény, naptej, tusfürdő, parfüm, minden... Ha elférsz egy kisebb bőröndben, akkor ne adj fel poggyászt, oda-vissza megspórolsz 11 ezer forintot (ami ugye nem kevés), ilyen dolgokat pedig kint vehetsz fillérekért. Max egy ezresért van tusfürdőd, dezodorod meg minden ami kell. Hazafelé meg kidobhatod őket és még így is jobban jártál!
2011. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!