Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Korábban nem fizettem TB-t,...

Korábban nem fizettem TB-t, de már dolgozom és fizetik utánam, így is igényelhetek eu-s tb kártyát, vagy mindenképp rendezni kell a korábbi tartozást?

Figyelt kérdés
1 évig voltam kb munkanélküli, nem is tudtam, hogy fizetni kell a tb-t, úgy gondoltam, ha nem dolgozom, nem fizetem, nem jár ingyenes orvosi ellátás és kész. Nem is volt rá szükség. viszont kiderült, hogy kell fizetni... ezt még nem pótoltam. Nos már van munkám, a munkahely fizeti a tb-m. Kérdés, hogyha kérek eu-s tb kártyát mert külfödre mennék a nyáron... adnak, vagy előbb rendezni kell az elmaradást?

2016. máj. 18. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adnak, de az nem helyettesít egy rendes utasbiztosítást.
2016. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem kapni fogsz, és tökéletesen helyettesít mindenféle utasbiztosítást.
2016. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Az utasbiztosítás nem csak orvosi ellátásból áll, szóval a kettő egymást nem helyettesíti.

Ha nem adnak, akkor köthetsz utasbiztosítást.

2016. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia..sztem semmi köze hozza, en ugy kaptam kartyat h tartozasom volt 80 ezer!

de nem fizettem..aztan nem olyan rég küldtek papirt h lehúztak a tartozast, elévült!

2016. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Inkább köss utasbiztosítást. Az EU tb kártya szinte semmire nem jó.
2016. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!