Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Bankkártyámhoz van utasbiztosí...

Bankkártyámhoz van utasbiztosítás, de szeretnék komolyabbat kötni egy turistaútra. Ha 2 is van és történik valami, hogyan fizetnek a biztosítók? Pl. csomag elveszés esetén mindketten kifizetik a káromat az általuk megadott feltételek szerint?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem pontosan értettem, miért nem elég neked a bankkártya biztosítás. Elmagyaráznád, mi olyan extra dologban gondolkodsz, amiért foglalkozni kellene a problémáddal???????
2016. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mivel az túlbiztosításnak számít. Az első válaszolóval meg ne foglalkozz.
2016. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Pontosabban köthetsz, de nem kaphatsz vissza többet a károd értékénél, mert az már dádával járhat.
2016. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%

Azért nyugodtan foglalkozz velem, mert ha arra készülnél, hogy kötsz két biztosítást csak azért, hogy a végén például elvesszen egy csomagod, az biztosítási csalás, ami büntetendő cselekmény. Ráadásul gondolom ha ez a szándékod, A MODERÁTOROK AZONNAL TÖRÖLNÉK A KÉRDÉSEDET.


Még mindig nem tudom, miért kell a bankkártyán túl még egy biztosítás neked.

2016. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

4-es, mert a bankkártyás biztosítás nem terjed ki mindenre- az OTP-nél pl. csak erre:


"Biztosítási esemény

A biztosító a biztosítási díj megfizetése ellenében az alábbi biztosítási események

tartamon belüli bekövetkezésének esetére nyújt szolgáltatást:

a. a biztosított baleseti halála;

b. a biztosított baleseti okból bekövetkezô és az adott balesetből eredő

51%-os vagy azt meghaladó rokkantsága;

c. a biztosított baleseti okból bekövetkezô kórházi ápolása;

d. a biztosított csonttörése, csontrepedése"


Ebben pl. szó nincs poggyászbiztosításról (azért néztem utána, mert nekem is ilyen van)

2016. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Hol olvastad, hogy nem fizet a légitársaság biztosítás nélkül is arra, ha elveszik, vagy megsérül a csomagod?

Őszintén érdekel, honnan veszed az értesüléseidet.

2016. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem biztosítási csaló vagyok. Azért szeretnék másikat, mert az eredeti gyakorlatilag alig jó valamire. Nincs benne búvárkodás,nem fizet motoros balesetre és pont robogót szeretnék bérelni és amúgy is nagyon keveset fizet tartós sérülés, rokkantság esetén. Csak kíváncsi voltam, hogyha én duplán fizetek, akkor a biztosítók is?
2016. okt. 8. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:
#4 ne magadból indulj ki
2016. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Az első válaszolóval tényleg ne foglalkozz :D Hát ez egy vicc, micsoda emberek vannak.

Szerintem érdeklődj közvetlenül a szolgáltatónál, az ügyfélszol-ot hívd fel. Itt csak hülyeségeket fognak írni neked és ez egy fontos kérdés, ha valami kár ér az utazáskor.

2016. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

#4 Tényleg ne magadból indulj ki. Szánalmas vagy és szétoffolod a kérdező topikját. Teljesen egyértelmű, hogy mit szeretne. A bankkártyás utasbiztosítása kevés dolgot fedez és szeretne egy komolyabbat kötni. Te agyatlan, rosszindulatú nyomorék.

Kérdező: ügyfélszolgálat!!!

2016. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!