Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Hol kössek biztosítást 1 éves...

Hol kössek biztosítást 1 éves ázsiai útra?

Figyelt kérdés
Egy éves hátizsákos több országot érintő ázsiai utazáshoz szeretnék biztosítást kötni.Úgy akarok elindulni,hogy a biztosítás 365 napra le legyen rendezve. Sok helyen max.90 napra lehet kötni. Ahol lehet többre is,az 250 ezertől kezdődik,határ a csillagos ég. Elfogadható áron tudtok e valamit ajánlani.Tudom,hogy ez a biztosítás dolog nem olcsó mulatság,de hátha valaki tud valami tippet adni. Köszönöm.
2017. ápr. 3. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen hátizsákos bohóckodásra az csoda ha köt veled valaki biztosítást. Azért józan ésszel beláthatod hogy ez nekik elég nagy kockázat. Nyilván kisebb vagyonért fognak csak, de érdemesebb több helyen 90-naposokat kötni csak ahhoz tudni kénye hogy mely országokban fogsz tartózkodni.
2017. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bemész egy biztosítóhoz, mond azt hogy gyakran kell külföldre utaznod és szeretnél olyan biztosítást hogy ne kelljen berohangálnod havonta kötni hogy legyen (nem kell mondani ha nem akarod hogy egy évig úton leszel de úgy egyszerűbb lenne lehet). Biztos van valamiféle konstrukció, de nem fogod megúszni pár ezresből az biztos. Fizesd bankszámláról csoportos beszedéssel havonta vagy negyedévente.
2017. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem kell mondani ha nem akarod hogy egy évig úton leszel de úgy egyszerűbb lenne lehet"


Ezzel ovatosan, altalaban kikotik a !kiutazasonkenti! 90 napot.

2017. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt pl. van:

[link]

2017. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló útra (8 hónap) kötöttem 1 éves biztosítást online a CIG Pannonianál, kettőnkre 53000 forintba került
2017. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt vannak éves biztosítások. Másrészt a neten keress egy független biztosítási alkuszt és fog adni személyre szabott ajánlatot. Sokszor kedvezőbbet, mintha neten kötnél valamit. És ne csak azt nézd, hogy olcsó legyen, a jó feltételek is fontosak.
2017. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Hátizsákos bohóckodás" Ezen jót vigyorogtam! :-)


Köszönöm a hozzászólásokat,ennyivel is többet tudok!

2017. ápr. 4. 10:35
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Nekem olyan bankkártyám és hitelkártyám van, amihez jár éves utasbiztosítás.

Sok bank nyújt ilyet (Unicredit, Erste, stb.)

2017. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bankkártyás biztosításokkal óvatosan! Általában nagyon korlátozottak!
2017. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nekem olyan bankkártyám és hitelkártyám van, amihez jár éves utasbiztosítás. "


Igen, jellemzoen ezeknel kotik ki a kiutazasonkenti max 90 napot.

2017. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!