Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Reptéri Duty-Free-ben mennyibe...

_Danika_ kérdése:

Reptéri Duty-Free-ben mennyibe kerül a dohányáru?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Utazom Amerikában, életemben először repülőgépen. Olvastam, hogy olcsóbb a dohányáru a duty-freeben. Mondjuk egy átlagos doboz cigi, mennyibe kerül most ott ha nem EGT-ben utazom? Illetve ha jól tájékozódtam 200 szálat vihetek magammal, ezt kézipoggyászban vagy feladandóban tehetem meg? Köszi!

2020. jan. 11. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg tudod nézni

[link]

2020. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a 200 szal, vagyis egy karton cigi, az az ingyenesen behozhato megengedett mennyiseg


hozhatsz magaddal tobbet is, nem tiltjak meg, sot nem is kobozzak el es ha eszre sem veszik akkor jol jartal, de ha eszreveszik, illetve bevallod (mert mondjuk illik), akkor "import tarif"-et, vagyis adot fizettetnek veled ott a repteren, ami egy karton ciginel a cigi aktualis aranak kb. 3-5%-a, vagyis egy karton ciginel 10 dollarnal tobb adora nem kell szamitani


mindegy hova teszed, feladott vagy kezi, nem szamit

2020. jan. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos azon a linken a budapesti repülőtérről nem találtam infót dohányárut tekintve.
2020. jan. 13. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
en ugyan annyiert vettem a repteren mint a dohanyboltban, bar nem a heinemannal, ott nem is lattam h lenne
2020. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3: basszus, nem mondod, hogy ennyire nem vagy képes, hogy a TOBACCO címsorra rákattints!


[link]

2020. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, képes voltam. Kiválasztottam a budapesti repteret és nincs elérhető találat. A pesti árak nincsenek fent, ezért kérdeztem. Köszönöm!
2020. jan. 16. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!