Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Fortaleza, Recife vagy Natal...

Fortaleza, Recife vagy Natal a vagányabb? (Brazília)

Figyelt kérdés

Utazás tervezés előtt állunk, Decemberbe fogunk menni valahova.


Brazíliában már voltam eddig 3x, tehát blődliket nem várok (veszélyes, késelések, le fognak lőni mint egy kutyát, stb.)


Olyanok véleményét szeretném akik jártak ezekben a városokban

1.Hol a szebb a tengerpart

2.Hol az olcsóbb a kaja, éttermek ,stb.


Válaszotokat előre is köszönöm



2020. ápr. 20. 11:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem,hogy melyik országban laksz?

Mert én ugyanezt tapasztaltam afrikai ismerősnél.

Előadta milyen életveszélyben leszek aztán biztonságosabb volt mint egy csomó észak-ír település :D

2020. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Most jelenleg Feröer szigetek (Dánia) de éltem már Írországban, Angliában, Svájcban és Spanyolországban is.
2020. ápr. 27. 17:42
 13/16 anonim ***** válasza:

"A brazil addig hazafi amig otthon van.Aki elköltözött otthonról az ócsárolja a hazáját, vagy azzal próbál híveket találni hogy mesél rémtörténeteket, hogy így megnyúták, úgy feldarabolták stb, vagy pedig egyszerűen kimagyarázza, hogy neki az anyja félig ír, az apja brazil de igazából ír, a kutyája is stb."

Hát, az én haverjaim pont nem ilyenek, mint akikről te írsz, tök normális emberek, nem ilyen kis keménykedő hülyegyerekek, bár ezzel a réteggel is találkoztam már..

2020. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
kivétel erősíti a szabályt.
2020. ápr. 27. 19:16
 15/16 anonim ***** válasza:
Az igen :D mit csinálsz Feröeren? :D
2020. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kijöttem 3 hónapra ,februárban indultam és most itt maradtam a vírus miatt.
2020. ápr. 27. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!