Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mexikó valóban rendkívül...

Mexikó valóban rendkívül veszélyes? Pár hónapos turistáskodás alatt a rablás mellett fennáll a gyilkosság/emberrablás/bántalmazás esélye is? Kisvárosok (azok építészete, patinája) ugyanúgy érdekelnének, mint a turistás helyek.

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Egy honapot voltam nem a szokasos cancun tulum stb vonalon, sokkal biztonsagosabb volt mindegyik varos mint Budapest. Par hely kvetelevel Mexiko nagyon biztonsagos.
2020. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az ország utazás és ott tartózkodás szempontjából "II. Fokozott biztonsági kockázatot rejtő országok és térségek" kategóriába tartozik. A térségbe utazó magyar állampolgárok különös körültekintéssel készüljenek fel utazásukra, tanúsítsanak fokozott elővigyázatosságot az utazás idején. Általánosságban elmondható, hogy az ország bizonyos részein: Yucatán-félsziget üdülőhelyei, Riviera Nayarit, Puerto Escondido, Oaxaca, Chiapas és Baja California Sur államokban az elővigyázatosság elegendő és főként vagyon elleni bűncselekmények megelőzésére van szükség. Sinaloa, Sonora, Chihuahua, Coahuila, Tamaulipas, Jalisco, Michoacan, Guerrero és Nuevo León államokba a szervezett bűnözés és a rossz belbiztonsági helyzet miatt ugyanakkor nem javasoljuk a turista célú beutazást."


[link]

2020. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Én nem mennék oda semmi pénzért mint ahogy Rio De Janiero-ba se, kb ugyanaz a téma drog meg gyilkosság, emberrablás
2020. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

1-es Budapesten mi olyan veszélyes?

Azért kérdezem mert voltam ott többször és pár csövesen kívül semmi brutális nem volt

Tényleg érdeklődásből kérdezem

2020. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Setalj este pl Orczy teren, Blahan, Keletinel es meg millio helyen, majd megerted hogy miery is biztonsagosabb Mexiko, ott soteben sem volt gond.
2020. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös Keletinél sétáltam többször is és semmi nem volt

Orczy tér úgy tudom romákkal teli rész akik híresek arról,hogy drogoznak és belekötnek mindenkibe


Ott nincsenek ezek szerint romák?Amúgy az átlagember ott ezek szerint nem drogozik?Csak mert ugye az ottani nagyvárosokról leginkább a drogbandák uralmát lehet hallani és,hogy menekülnek az USA-ba előlük

2020. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Mexikó biztonságosabb mint Budapest,na ez jó volt :D

Végül is csak a világ legveszélyesebb városai kb mind mexikóiak vagy brazilok :D

Amúgy a kérdésre válaszolva:vannak nagyon biztonságos részei és nagyon veszélyesek

Nyílván egy kultúrált helyen sehol sem lesz baj,délen teljesen okés a helyzet,az északi részén van főleg veszélyhelyzet

2020. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!