Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Rio de Jenairo mennyire szép...

Rio de Jenairo mennyire szép város szerintetek, ha nem nézzük a földrajzi fekvését?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki hogy, de nekem tetszik Rio építészete. Egész dizájnosan néznek ki a belváros toronyépületei a történelmi házakkal együtt, nem csak úgy monoton odaépítették . Sok idős, szép és modern, dizájnos felhőkarcolója van a városban, tradicionális épületek mellett, ahogy New Yorkban is , emiatt nekem Rio egyfajta "trópusi New-York"-ra emlékeztet valahol. Igen, vannak monoton panelekből álló negyedei is, de azok máshol is vannak.
2021. márc. 30. 21:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Mindenesetre jóval több, mint tengerparti nyaraló, van mit megnézni a városon.
2021. márc. 30. 21:11
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik
2021. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rioról azért nehezen leválasztható az elképesztően szép fekvése, de saját jogán is érdekes hely, viszont a brazíliai mértékű utcai bűnözést és erőszakot nehezen bírtam, taxi vagy Uber nélkül csak akkor mászkálnék, ha erős a helyismeretem, így meg folyamatos a feszültség. Jártam elvileg sokkal gázabb országokban, de míg a legtöbb helyen max kizsebelnek vagy esetleg fognak rád egy kést és ha nem hősködsz, akkor nem lesz nagyobb baj, Brazíliában simán benne van, hogy csak lelőnek, mint egy kutyát.
2021. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!