Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Aki járt már Suriname-ben, mi...

Aki járt már Suriname-ben, mi a véleménye az országról?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon kevesen mennek oda, de nekem valamiért tetszik ez a "világ széle" hely, főleg Paramaribo egyedi holland építészete. Meg persze a végeláthatatlan, felfedezetlen dzsungel (nagyon alacsony a népsűrűség) is rejt pár látnivalót. Szóval, ha milliomos lennék pár másik, felkapottabb hely után bevállalnám, mint különleges úticélt. Aki járt már ott, mi a véleménye róla? Tudna róla írni?

2021. ápr. 20. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A természet nagyon szép, és ha bírod akkor lehet járni a vadont. A lakott részek viszont nem éppen Dél-Amerika krémje.
2021. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem a legjobb
2021. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es: Vagyis Paramaribo annyira nem jött be? Ha megkérhetlek, kicsit írnál magáról a városról, a látványosságairól, ha voltál ott, kiváncsi vagyok hogyan látja az, aki esetleg volt már ott. Nyilván mindenkinek megvan a saját véleménye, de egy mindössze félmilliós országtól kultúrális téren nem érdemes túl sokat várni szerintem, Paramaribot viszont ehhez képest érdemesnek látom egy látogatásra (na azért nem elsődleges úticélként, hanem mondjuk ha van lehetőséged és már jártál több helyen is Dél-Amerikában, egy egyedi desztínációnak elmegy, ahol alig van túrista). Viszont megerősítem, tiszteletben tartom a megfogalmazott véleményeket.
2021. ápr. 22. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A volt holland gyarmatositok negyede szép, ez kvázi az elitebb negyed. Tudzummal egy része még jogilag védett is hogy megmaradjon.

Azon kívül még nagyrészt igen szegény a város minden értelemben tehát nagy látnivalókat ne várjál.


Az ország 95%-a pedig esőerdő, ami egyszer-kétszer izgalmas de még is lehet unni és a környékbeli országok közül mind Kolumbiában mind Brazíliában sokkal jobban szervezett az esőerdők látogatása.

Közbiztonság tekintetében nem éppen top de a szomszéd Guyana-nál biztosan jobb.

Igazából szerintem akkor menj oda ha bejártad Dél-Amerikát és a kevésbé népszerű helyekre is el akarsz menni.

2021. ápr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!