Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Szeptember elején utazom El...

Szeptember elején utazom El Salvadorba egy baráthoz, Eu-s digitális igazolásom van Pfizer oltásról, kell oda PCR teszt?

Figyelt kérdés
Párisban majd Mexikóban szállok át, Klm-et hívtam és elvileg nem kell PCRteszt elég oda az uniós oltási igazolvány, viszont nem mindegyik ügyfélszolgálatos annyira határozott ebben. Valakinek áll valamilyen információ a birtokában ezzel kapcsolatban?

2021. aug. 30. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy El Salvadorban a teszt lesz a legkisebb akadály, jártam pár helyen, de csak néhány fekete-afrikai ország volt parább, tapintható a folyamatos veszély.
2021. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Troll.
2021. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Ministerio de Relaciones Exteriores de El Salvador honlapját javaslom áttanulmányozásra.
2021. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Az azert erdekes, hogy egy baratot akarsz meglatogatni, de o mint ott elo, nem tud es nem is akar informaciokkal ellatni a beutazas kovetelmenyerol.
2021. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Haza is érkeztem El Salvadorból, minden rendben volt, elfogadták az európailag elismert oltásit midnen átszállásnál KLM-mel mentem és minden jól alkult.

Egyébként, most néztem a kommenteket, őszintén nem értem miért trollkodna akárki is ilyen kérdéssel?! 😀 Nem tudom hogy kell csatolni képeket de nem is akarom annyira bizonygatni, nagyon jó út volt, Párizsban,, és Mexikóban szálltam át. Mivel volt nyolc órám Párizsban, így még be tudtam menni a városba is, és nem kértek negatív PCR tesztet. Visszafele már konkréten a 12 nap alatt változtak a szabályok és már nem javasolták, hogy elhagyjam a repteret, úgy hogy pont mázlim volt. Köszönöm a hasznos válaszokat, azokat felértékeltem, ellenkezőleg a kétkedő kommentelőkkel.

2021. szept. 15. 00:55
 7/9 anonim ***** válasza:
A biztonsági helyzet milyen volt? Én nem helyiekkel voltam, bajom nem esett, viszont folyamatosan az volt az érzésem majdnem minden utcán, hogy 5 percen belül simán lehet egy lövöldözés. Ez kábé 5 éve volt.
2021. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, lehet kicsit naív vagyok, mert veszély szerint piros zónában van El Salvador, de én egy ilyen elzárt nap 24 órában védett utca övezetben voltam laktam a 12 nap alatt, illetve kocsival közlekedtünk, de nyilván voltunk szegényebb negyedekben, nem láttam, vagy hallottam ott konkrétan semmit, de az amerikai barátom szerintem túlzottan óvatos is volt, pillanatra se parkolt olyan helyen, meg este nem akart vezetni mert elv. Veszélyes de lehet csak én nem mérem fel tényleg rosszul a helyzetet, de nem gondolnám, hogy veszélyes hely lenne.. Volt hogy utaztunk este semmi sem volt, csak szerintem túl van nyomva hogy húú de veszélyes… Meg tök sok helyen nagy fegyverrel felszerelkezett rendőrök vannak.. Sokszor túl nyomják.. Izráelben, Egyiptomban is voltam többszőr, ott is beszélték milyen veszélyes, és nyilván vannak is esetek, de fel vannak azért hypeolva.. Ottani lakóval is beszéltem erről.. Óvatosnak kell lenni, de nem kell félni 😀 Nagyon szép El Salvador!
2021. szept. 15. 10:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja akkor ez lesz a megfejtés, én mindig a dzsumbujban laktam ilyen elég lepukkant szállodákban :D
2021. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!