Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Élnétek Dél-Amerikáb? Például...

Élnétek Dél-Amerikáb? Például kolumbia, mexikó, brazilia, costa Rica

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 23:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
52 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Nem mert nincs református templom ott. Meg lehet ki is nyitnának mikor rájönnének hogy nem vagyok katolikus. Mert egy életen át nem lehet színészkedni.
2021. nov. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen, mert gyönyörű tájak, tengerpartok vannak ezekben az országokban. De inkább brazíliában, vagy costa ricában, és csak olyan részeken, ahol alacsony a bűnözés. ( Bár nem tudom, hogy vannak-e ilyen helyek ezekben az országokban)
2021. nov. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Akitakarsz válasza:
100%

Igen, valamelyik részén de csak elméleti szinten.

Amúgy a négy felsorolt országból csak kettő dél amerikai.

2021. nov. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 scamdemic ***** válasza:
100%
3-as, én is pont azt néztem, hogy a fele nem is Dél-Amerikában van... Bocs: a fele nem is Dél-Amerikáb van.
2021. nov. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Akitakarsz válasza:
100%

4es

Semmi gond. Néha én is figyelmetlen vagyok és Amerikában-nak írom 🤣🤣

2021. nov. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Minden vagyam hogy Kolumbiaban eljek. De elnek Cr-ben es Mexikoban is. Mivel portugalul nem beszelek igy Brazilia nalam nem jatszik. Amugy meg Argentinaban is elnek.
2021. nov. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokan keverik a (filmekből, leírásokból, stb. megismert) nyaralási élményeket azzal, hogy milyen egy távoli országban / kontinensen _tartósan_ élni.

Messze nem olyan .... Hiába a gyönyörű tengerpart, vagy egyéb tájak, ha az többszáz km-re van a lakóhelyedtől.

2021. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénzem, akkor bármikor.

De ott pénzt keresni nem lehet egyszerű.

2021. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Most szeretnék Braziliába költözni.Még az elején vagyok, most kezdtem nézegetni ingatlanokat, az országról olvasgatok, megpróbálom felvenni ottani magyarokkal a kapcsolatot.

Szerintem nagyon izgalmas lesz, a világ egyik legnagyobb országa, sok fantasztikus lehetőséggel, ezért.

2021. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9es en eltem Braziliaban 10 evez Fortalezaban... Allampolgar vagyokHa gondolod irj
2021. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!