Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Argentín prérin milyen veszély...

Argentín prérin milyen veszély leselkedik a hátizsákos turistákra?

Figyelt kérdés

Beszeretném járni Argentína zeg-zugát.Érdekelne a préri vagyis ottani nevén pampák élővilága,népessége.

Főleg kisebb faluközösségek,vagy sajátos élővilág.


2023. febr. 27. 20:48
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Aki valóban ilyen utazast tervez,az nem ilyen bohóc kérdéssel jön,és főleg nem a gyakorin......további kellemes fejben utazást.De ha rám hallgatsz az alaszkai utadról megmaradt medve sprayt vidd magaddal!
2023. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire beszeled a spanyolt?
2023. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kicsit beszélem a nyelvet.

Online fordító app van a telómon,az egyik legjobb,élő beszédet is átfordít,vagy le ír.

Több országot jártam már így be,Dél-Amerikában nem voltam még,így első útnak ezt tervezem.

2023. febr. 27. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, meguntad Alaszkat? Argentinaban mondjuk lehet hogy kevesebb a medve, de azert ovatosan a csonakos megkozelitessel.
2023. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Rioplatense is van a fordítódban? Párducriasztó spray legyen nálad.

Ha azt látok, kört alkotnak az állatok, lovak fenékjel kifelé, marhák meg fejjel előre, kezdj el imátkozni. Don Parmesan Rui el Iberio de Sargunna y Castelguardiante urat tiszteltetem#

2023. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
Sokféle.
2023. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Jaguár akart vót lenni az a párduc, de mindegy.
2023. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az argentin prérin szerintem a hátizsákos turistára a dögunalom leselkedik leginkább.


Élő nyelvtudás jól jönne, külön ráfeküdve a rioplatense dialektusra, mert vannak neki furcsaságai. És ha a semmi közepén nincs mobilnet és befuccsol az online fordító? :)

2023. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Puma az egyetlen elvileg veszélyes ragadozó, gyakorlatilag semmi.

Iohan Gueorguiev kanadai-bolgár vlogger videói jól bemutatják ezt a vidéket gyalog és kerékpáron. Sajnos, már nem él.

2023. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
8: nyelvek letölthetőek offline használatra.
2023. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!