Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogy lehet megszerezni a vízumot?

Hogy lehet megszerezni a vízumot?

Figyelt kérdés

Szeretnék kimenni amerikába mint au pair (bébiszitter csak a családnál laksz), na és ugye nem kell nagy nyelvtudás oda, vagyis annyi hogy megértsd a családot es tudj válaszolni. Ez nekem meg van, de kell vízum ami meg elvileg elég magas angol nyelvtudást igényel. Hogy tudom megszerezni a vízumot, milyen kérdéseket szoktak feltenni? És ha van tapasztalata valakinek akkor azt légyszi letudja e nekem írni? Mert szeretnék kimenni 1 évre dolgozni

Segítsetek légyszi



2023. okt. 11. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha America alatt Egyesult Allamokat ertesz, tudnod kell, hogy egyeni uton nem tudsz au pairnek elmenni. A vizum amire szukseged lesz, J1 -- de nem tudsz maganuton megszerezni. Jelentkezned kell egy hivatalos au pair kozvetitonel.Ok intezik az egesz procedurad.
2023. okt. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Dél-Amerikába csak Guyanába kell vízum!
2023. okt. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lemaradtam, az USA Dél-Amerikába költözött?
2023. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszadó! Igen, az Egyesült Államokra gondoltam, és cégen belül szeretnék kimenni. Pontosabban az lett volna a kérdés, hogy ugye hiába intézi el a cég ezt, de gondolom mivel ez egy munkavállalói vízum így nekem is bekell mennem, ahol próbára teszik az angol tudásom. És annyi a baj vele, hogy a vízumot nem mindig kapod meg, ezt esetleg nem tudod hogy mik lehetnek a kizáró okok?
nov. 12. 01:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!