Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Melyik dél-amerikai nagyváros...

Melyik dél-amerikai nagyváros a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés

nov. 26. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Sao Paulo
Montevideo
Rio de Janeiro
Santiago
Buenos Aires
Lima
La Paz
Georgetown
Bogotá
Manaus
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csakis Manaus ahol a Rio Negro az Amazonasba torkollik és indulnak a tutajos túrák.
nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Montevideo
nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen latatlanban a legfejlettebb orszag fovarosa, vagyis Santiago.
nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
@3 Santiagonak vannak nagyon kemény részei, Buenos Aires meg olyan mint egy uncsibb európai főváros.
nov. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Montevideo meg buenos aires
dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

MINDEN varosnak vannak "kemeny" reszei, meg Budapestnek is, ahol nem igazan setalgatnek ejfelkor a baratnommel.

Buenos Airesrol:

[link]

Szives figyelmedbe ajanlom a terkepet, piros a gyilkossagok, sarga a fegyveres rablas (ahol lehettek serultek, de senki sem halt meg), es egy csomo kozuluk fenyes nappal tortent a turista ovezetben, nem sotetedes utan. Es rendkivul gyakoriva valt a zsarolasos tuszejtes, pl. a turistat elraboljak es valtsagdijat kernek erte (ha volt penze odautazni, akkor nyilvan van penze). Szinten "megszokott" a motoros rablas, amikor motorosok rontanak a jarokelok koze es lerangatjak roluk az ekszereket es a taskakat, amiben a penztarca lehet. Sok a ful es nyak serult no, akiknek kitepik a fulebol a fulbevalokat, es a nyaklancot letepik eroszakkal, ami verzo serulest okoz.

Persze, Buenos Aires olyan, mint egy uncsi europai fovaros.

dec. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
@6 Laktam ott 11 hónapig, Latin Amerika javához képest valóban uncsi európai főváros. Jártam Dél-Amerika összes országában, Argentína a természetet meg a marhahúst leszámítva nagyjából a legunalmasabb, főleg európai embernek. Buenos Aires meg helyi mércével igenis biztonságos. Ha nem hiszel nekem, akkor menj el és nézd meg magadnak Rio és Georgetown mellett, aztán térjünk vissza erre.
dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

7

Nezem eleget. Alig varom, hogy lejarjon a szerzodesem. Januarban lesz ot eve, hogy itt vagyok. :(((


Argentina nem biztonsagosabb, viszont a leggyonyorubb Del-Amerikaban. Na jo, Peruval holtversenyben gyonyoru.

dec. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!