Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mehet fehér gettóba? Nem...

Mehet fehér gettóba? Nem lövik le vagy vmi? Nem értek ehhez annyira

Figyelt kérdés
ne kérdezzétek miért csak adjatok választ és én non megköszönöm?
2010. okt. 20. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
a los angelesi vagy miamii gettókban mindenkit lelőnek, akár fehér akár fekete. nem valami biztonságos helyek. most pedig tessék non megköszönni
2010. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az off-ért, de Los Angeles meg Miami nem Dél-Amerikában van :P

(Kategória: Utazás > Dél-Amerika)

2010. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze,ha meg akarsz halni..
2010. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rio de Janeiro-ban vannak favela túrák. A drogmaffia szervezi, így nem eshet bántódásod. De ha csak úgy bebuszozol, akkor szerintem pazarlás a retúrjegy.
2010. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
háh nekem mindegy milyen gettót írtok nem muszály dél-amerikait
2010. okt. 21. 16:53
 6/10 A kérdező kommentje:

mer láttam már ghettos filmekbe hogy a háttérbe volt pár fehér. de olyat is láttam amikor épp egy fehért lőnek le.

meg hát a gettókba sok a fekete.ha mondjuk bemegyek a gettóba és pl. elmegyek sétálni hogy körülnézzek nem mondják hogy: hmm ott egy fehér. azt előrántják a pisztolyt és puff annyi? azt már tom mit csiálnék a gettóba csak az nem hogy mit csinálnak velem csak azért mert fehér vagyok

pls adjatok választ thx

2010. okt. 21. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:

hát én egyszer voltam Soweto-ban, csak lesötétített busszal lehetett bemenni, és az ablaknál csak néger ülhetett, és csak onnan néztehhék te ki.


ez Johannesburg mellet van.

2010. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem lehet vhogy megkedveltetni magunkat velük?
2010. okt. 23. 08:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem is érdekelne...kár, hogy ebbe a kategóriába tetted föl a kérdést, így nem fogja látni senki...
2010. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha a kutyájuk leszel talán nem lőnek le. de nem lehet csak úgy bekerülni, oda be kell születni.
2010. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!