Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Ha az Amazóniai esőerdőben...

Ha az Amazóniai esőerdőben túrázok akkor mennyi az esélye, hogy megtámad egy jaguár vagy egy indián törzs? Kell ezektől félnem? És ha a dzsungelben véletlenül átsétálok a brazíl-perui határon akkor megbüntetnek?

Figyelt kérdés

jan. 2. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
100%
jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg az anakondát,mérges pókokat,hangyákat ki ne hagyd.
jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 És a jaguár és az anakonda ellen jó a medvespray?
jan. 2. 11:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó a medvespray sajnos. Jaguársprayt tudsz venni a szupermarketekben vagy a reptéren.

Így néz ki:

[link]


Anakondák ellen sajnos nincs spray. A helyiek egy speciális síppal tudják megbűvölni az agresszív anakondákat, ilyet csak a helyi kézműves piacokon tudsz beszerezni.

jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem jó,inkább sokkolót vigyél.
jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha találkozol indiánokkal ad át üdvözletem Winnetounak.
jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm! De legalább oda majd sapka meg sál nem kell, nem úgy mint Alaszkába. És ha véletlenül átmegyek Peruba akkor megbüntetnek a perui rendőrök?
jan. 2. 17:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Olcsó utánzat a kérdés nem az eredeti kérdező vagy.
jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Dehát Alaszkánál már sok jó tanácsot kaptam, gondolomtam Amazóniával is megpróbálkozok :(
jan. 2. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy Don Parmesan Ruy el Iberio de Sarguna y Castelguardiente útját ne keresztezd, mert levágja mindened.
jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!