Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » 14 éves vagyok és latin...

14 éves vagyok és latin amerika eléggé vonzza szeretnék kimenni egy két hónapra szerintetek hóval lenne érdemes melyik országba? Inkább olyanba szeretnék ahol vannak közepkori vagy kora ujkori és indián épületek. Köszönöm előre is mindenkinek'!

Figyelt kérdés
Latin amerika
2016. febr. 9. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tessék???
2016. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gnoomage ***** válasza:
100%
Magyarul se tudsz és máris másik országba akarsz hónapokig menni?xD
2016. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább sehova ne menj egyelőre,max iskolába!
2016. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 voltam amikor Izraelbe mentem de az egy nagyon szervezett valami volt (talán még most is csinálja a Szochnut, dolgozol pár hetet egy kibbutzban cserébe megmutatják az országot, jó buli volt). 14 kicsit meredek, egyedül pedig azonnal felejtsd el.
2016. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És mondd, van rá kb. 500 ezer ft-od is? Mert csak maga a repülőút oda-vissza 2-300 ezer ft + az 1-2 hónap szállás+kaja simán kitesz ennyit.
2016. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Értelek 14 vagyok én is majdnem 15 én is tervezek egy utazás de csak 1-2 heteset Németországba pár várost megnézni és mindennel együtt kiszámolta utazás szállás kaja és a helyek ahová mennék oda a belépőt szuvenírpénz tehát rendesen megterveztem kb 300-ból meglenne persze fapados repülő jeggyel (de szeretnék kényelmesebben) de most jön a lényeg Úgy akartam és tervezem hogy középsuliba 5 évet járok és ballagási "ajándék" -nak akarom persze én fizetném szülők nélkül egy barátnőmmel de 14 évesen most te hogy gondolod hogy elutazol ráadásul a világ másik végére?
2016. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fel sem engednek a repulore felnott kisero nelkul...
2016. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fiatal vagy.

egyebkent azt mondanam hogy MEG VAGY HULYULVE?

2016. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!