Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Távol-Kelet mitől népszerűbb,...

Távol-Kelet mitől népszerűbb, mint Latin-Amerika ?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre Európából inkább mennek Távol-Keletre, mint Latin-Amerikába. De miért ? Mind a kettő olcsó Európához képest (pár kivételtől eltekintve ,mint Szingapúr) meg jó idő van mind a két térségben
febr. 5. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire jobb a közbiztonság.
febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé egzotikus. Az indián romokat leszámítva az építészet nem tér el annyira az európaitól, a vallás és a nyelv se extra. Engem pl így konkrétan egy dolog vonz igazán az egész kontinensen, míg a Távol-Keleten legalább 10-20 dolgot fel tudnék sorolni fejből, amit szívesen megnéznék. Meg hát valóban, a közbiztonság.
febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Latin-Amerikába pont hogy nagyon drága a jegy, drágább mint a Távol-Keletre szokott lenni. Brazília alapvetően szuper földrajzi adottságokkal rendelkezik, de a közbiztonság pocsék.
febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2.-s sorold felbazt a 10-20 dolgot. En mindket regiot egesz jol bejartam, kozbiztonsqggal sehol nem volt gondom, egyszer Indoneziaban zsebeltek ki, LATAM orszagokban soha. Amugy milyen epiteszet? Rengeteg Maya, Aztek, Olmec stb romok vannak Latin Amerikaban, sokkal tobb mint Azsiaban. A taj sokkal valtozatosabb, jo Himalaja vsak Azsiaban van de az Andok sem kutya. Az alaltvilag jobb Latin Amerikaban. Kulturalisan valoban szinesebb Azsia. Viszont qzert nem mennek europabol mert a jegy sokkal dragabb. En mindkettot szeretem de Latin Amerikat egy kicsit jobban.
febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!