Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Dél-Amerikába szeretnék...

Dél-Amerikába szeretnék költözni, de először csak egy rövidebb időre, túlélném?

Figyelt kérdés
Valahogy gyerekkorom óta vonz az a kontinens, az emberek, a vallások, a babonák, a sokszínűség, a temperamentum. Tudom azt is hogy némely részeken nagy a szegénység és a bűnözés, drogkartellek stb. és hogy sok a hív fertőzött is. De ezek sem zavarnának. Szeretnék ott élni, nyelveken tudok, de úgy tudom ott nyelvjárásban beszélik a spanyolt. Nagyon vonz a dolog, persze messze van tőlünk. Szerintetek mennyi esélyem lenne bbeilleszkedni, sajnos nem vagyok éppen latinos kinézetű szőke hosszúhajam van, fehér bőröm, nagy melleim. Szóval szerintetek mennyire biztonságos nekem az a vidék, most januárba februárba mennék braziliába indításként? Egyedül- de még keresek kisérőt. 22 L Illetve annyit írjatok még hova ne menjek, melyik ország veszélyes?
2010. nov. 7. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
gey fiatal nönek egyedül dél amerika öngyilkosság..De ha nagyon vonz ez az egész ugyse fogunk tudni lebeszélni róla. LEgalább keress társakat, magyar közösséget kint. És amig nincs valami munka kilátásban ne vágj neki mert ott fogsz maradni egy fillér nélkül és a pénz hiánya a kilátástalan kétségbeesett ehlyzetben hozhat egy rossz döntést amit egy életre megbánsz..
2010. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát 3 hónap után hazazavarnak, mert magyar állampolgár vagy, a rendörök a legveszélyesebbek. 19 évesen költöztem Brazíliába. Brazília, vagy Argentína a legjobb helyek, esetleg Chile. Munkát csak úgy nem tudsz vállalni, mert nincsenek meg a megfelelö papírjaid. Szóval nagyon nehéz. A szegénység meg nem némely részeken, hanem mindenhol, a fentebb említett országok a "legggazdagabbak". És mit csinálsz, ha megérkezel? :S ... Nagyon gondold meg!!!

22L

2010. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jaj Istenem, ne huzzatok mar le azt a szegeny lanyt! Jol besz@rik, aztan majd nem megy sehova. En 15 eve elek Venezuelaban es semmi bajom nincs, nem is volt soha. Igaz nem 22 vagyok, de csak par evvel voltam tobb, mikor ide kijottem. Brazilia ennel csak jobb lehet. Veszely minden orszagban van, de ha odafigyelsz, nem bambulsz el, talan meg spanyolul is tudsz valamennyit (vagy portugalul Brazil eseten), akkor nagy gaz nem lesz. A lenyeg, ne higgy el mindenkinek mindent! Venezuelaban meg az is nagyon igaz, hogy "HISZEM, HA LATOM", azaz igergetnek, mondanak fut-fat, de sokszor abszolute nem gondoljak komolyan. Allast tenyleg nem konnyu talalni es azert valami toke sem art az ittlethez. Ha valami konkretum erdekel, kerdezz nyugodtan.
2010. nov. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

2012 elso feleben kiutaznek 3-4 honapra Del-Amerikaba. Engem is nagyon vonz a kontinens, a latin-amerikai kultura. Nem szivesen mennek szervezett uton es semmikepp sem egyedul. Egyelore nincs utitarsam, de varok es addig is gyujtom a penzt. Ha erdekel a dolog, irj priviben.

Viki

2011. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 istvan farkas ***** válasza:
Szerintem is tul sok a vaklarma. Em mar 20 eve elek Rioban es nagyon jol megelek. Az biztos, hogy nagy elony há tudsz beszelni egy kicsit es egy kis tokednek is lenni kell, hogy ne fuggj senkitol. Em magamtol tanultam meg a nyelvet es raadasul az elso napokban megloptrak es elvittek az osszes penzemet....megis itt vagyok. Megelek es nem is rosszul. Mindenhol vannak jo! emberek es segitokeszek, csak meg kell talalnod a vonalat. Mindenkeppen Braziliat ajanlom!
2013. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos,még nem voltam Dél-Amerikába de lehetőleg Brazília fővárosába menj szerintem!Nyelvjárásuk tényleg spanyol...De ha a betegségek a vírusok és a bűnözés miatt VÉDEKEZZ!Vagyis szerezz be egy legalább egy zsebkést a bűnözés miatt,vigyél lehetőleg gyógyszert a betegségek miatt,és pénzt ha elkapsz egy vírust és kórházba kellene menned(ráadásul ott vannak dzsungelek és az Amazonas folyó).
2013. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Braziliaba a 99% -ban beszelt nyelv a portugal .. aki ezt sem tudja az.ne...
2014. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!