Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hol tudok Peruban autót...

Hol tudok Peruban autót bérelni? Lehetőleg olcsón!

Figyelt kérdés
Novemberben megyek Dél-Amerikába.Huzamosabb időt töltök majd ott, és inkább autóval utaznék, mint busszal, vagy repülővel, ezért lenne szükségem olcsó bérelhető autóra amit Lima-ban vennék fel, és Arequipa-ban adnék le.Néztem opciókat de vagy nagyon drága vagy nincs olyan opció, hogy Délen adjam le.Linket is és tapasztalatokat is szívesen fogadok.
2011. jan. 19. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez sajnos az egész világon ilyen. Csak nagy kölcsönzöknél tudsz ilyet megcsinálni, és ott nem olcsó a bérlés, a kiskölcsönzök olcsobbak de nekik csak egy telephelyük van.


Mi Jamaikán béreltünk autót és ott a kiskölcsönzö egy telephellyel volt olcsó (és nagyon megbizhatóak voltak stb...) de ott egy lehetöség volt leadni és felvenni.

2011. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az bizony nagy baj.De köszi.Háthas szerencsém lesz.Meglátjuk...
2011. jan. 20. 17:11
 3/5 anonim válasza:

Én 2pár új Adidas cipőt ajánlok

Kb 1000 km ig lehet vele menni, és a gumi is 4 évszakos, nem függ az időjárási viszonyoktól.

2011. jan. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Már bocsi, de biztos hogy te ott autót akarsz vezetni? Mennek mint a vadállatok, f.stam mint a fene a közlekedéstől Limában. A dudát persze tudják nyomni, a féket annál kevésbé, az index meg dísznek van.


Limából Areqipába meg tök kényelmesen lehet utazni busszal, különben is iszonyat hosszú az út..

2011. ápr. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Rengeteg feltételhez kötik, de joggal! Ha elfogadsz egy jó tanácsot, NE bérelj autót!!!!!!! 2 hónapot voltam kinn, bejártam a fél országot, és egyszer sem hiányzott. Az ottani autós közlekedés egyszerűen katasztrófa! A sávok, a lámpák, a táblák mind csupán tájékoztató jellegű információk. A taxi olcsó (ha ügyesen alkudozol), a turistákat meg külön busztársaságok szolgálják ki a városok között. Szerintem előbb nézdd meg a limai közlekedést a saját szemeddel és ha sz nem tantorít el az ottani vezetéstől, csak akkor bérelj!

2011. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!