Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Elmennétek 2 hétre Mexikóba,...

Elmennétek 2 hétre Mexikóba, egy amolyan körutazásra? Mi a véleményetek az országról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát elmennék, mert biztos nagyon szép, de ott mindig emberrablás van:S
2011. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Előzőnek igaza van, szép hely de ott maradsz, mert elrabolnak... majd mondják neked: Que Paso! Que Paso!

Keresni munka sí? azt már nem is vagy meg... Mondjuk ez környék függő :)

2011. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én elmennék. A levegő állítólag eléggé szmogos. Biztosan megnézném a maja romvárost és elmennék Acapulcoba is.
2011. jan. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szivesen elmennék, de Mexikóvárost nagy ívben elkerülve. Nagyon szép ország, de a fővárosa a világ legveszélyesebbike.
2011. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tündianya válasza:
Egyik barátnőm Mexikóban (a városban) van félévekre a barátjánál, de nem nyithat ajtót pl. a rablások miatt. Szóval biztos jó egy körút, de csoportosan mennék csak.
2011. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Balatontipp-GyÁ ***** válasza:

Heló

Az alábbi címen nagyon jó mexikói útibeszámolókat találsz. van közöttük tengerparti és kirándulós is.

[link]

2011. jan. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elmennék, de a fővárost elkerülve, szinte mindennapos a lövöldözés, drogdílerek...
2011. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szakadt ruhába leszel nem visznek el. De ha már ott vagyok akkor inkább a Caribbe re megyek.
2011. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Azt, hogy hogyan jutsz ki, megmondják neked az első utazási irodában. A mostanában amúgy is divatos "last minute" cucc is (állítólag) megéri, mert baromi jó.

De azt nem írtad, hogy konkrétan hova szeretnél elmenni, vagy mi érdekel igazán Mexikóból.

2011. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon szép hely. 1 évig éltem ott. Soha nem volt rablási vag egyéb ilyen problémám. 2 hét alatt sok mindent meg lehet nézni. Amit mindenképp ajánlok az a Zócalo, a Bosque de Chapultepec Mexikóvárosban, Teotihuacán, a Yucatán-félsziget, Guanajuato nagyon jó kis város, Tulába is elmennék mégegyszer lenyűgöző. Amúgy, ha elkerülöd a szegén környéket nem lesz gond. :)
2014. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!