Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Elmennétek erre az útra?...

Elmennétek erre az útra? Mennyire tartjátok jónak és biztonságosnak?

Figyelt kérdés

Itt olvastam valamelyik témakörbe,hogy valaki embereket keres hogy stoppal járják be Európa városait.Kinek mi erről a véleménye?Szerintetek biztonságos?(én főleg a lányokat félteném)


Ha nem lennének gyermekeim,én elmennék,csak kíváncsi vagyok mások véleményére is.


2010. szept. 21. 12:17
 1/6 anonim válasza:
82%

Hát kalandnak biztos jó lenne meg izgalmas de hogy nagyon veszélyes az biztos! Bármi megtörténhetne bármikor!

Én nem mennék.

26/L

2010. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én eddig vonattal 2-szer voltam kint 1-1 napra az olasz Velencében egyedül, a vonaton (nem hálókocsiban) aludtam, egy hátizsák volt nálam.

Az első utam 2007-ben volt, március közepén, a második utam 2009-ben a karnevál záróvasárnapjára.

Most internetről összeszedett társasággal megyek majd (egy internetes közösségből, de úgy, hogy egyedül mentem volna, és csapódtak hozzám, így olcsóbb lesz az út).

Nő vagyok, és pár hónapon belül 26 éves leszek.

A kérdés, amit találtál, nem az enyém, itt azért nem keresnék embereket, mert itt még annyi kiismerési lehetőség sincs, mint egy közösségi oldalon, de maga az ötlet nem elvetemült. :-)

2010. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele egész biztosan, mert egyrészt elég sok mindenki van, aki kihasználná a stoppolókat, de ami ég inabb gond, hogy különösen Nyugateurópában nagyon sok helyen tilos a stoppolás, és aki megpróbálja, azt begyüjti a rendörség.
2010. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem jövö nyaron akarna menni, akkor en siman mennek :)
2010. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem vágnék bele ilyenbe
2010. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy lányokból álló csapattal én sem vágnék bele, de onnantól kezdve hogy van közöttünk srác, aki mellett mondjuk biztonságban is érezném magam, simán nekivágnék. Persze szívesebben egy olyan csapattal akiket már kiismertem. Elég kockázati tényező önmagában már a stoppolás is, nem hiányzik hogy csapaton belül is probléma legyen! Szerintem fontos, hogy egy összetartó, és együttműködni képes csapat legyen az, ami így elindul! Ismeretlenekkel nem hiszem hogy belevágnék! 20/L
2010. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!