Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » New Yorkban élő zsidó családok...

New Yorkban élő zsidó családoknál lévő munkáról milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Valaki dolgozott e már kint zsidó családnál, és ha igen, kin keresztül jutott ki?
2011. máj. 2. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Kerüld a zsidókat!
2011. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
57%
zsidó mindig zsidó marad, küzdj ellenük, védd meg magad!
2011. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem angliai zsidó családnál dolgozott ismerősöm. Amúgy sztem semmi extra ha nem ortodoxok. Ők azok voltak és szörnyű volt. Ortodoxokhoz ne menj, mert ha nem vagy zsidó nehezen fogod viselni a mizériáikat. Legalábbis az én ismerősöm otthagyta őket.
2011. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
New York nem Dél-Amerika...
2011. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, nem figyeltem, csak az utazás címszót.... :)
2011. máj. 27. 19:36
 6/10 anonim válasza:
Jah!
2011. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A 2. válaszolónak adok igazat.
2011. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
85%
szornyu tapasztalataim voltak csak oda ne menj,en 2 honapig birtam,es megszoktem..sajnos utanna is zsidokhoz kerultem csak nem ortodox zsidokhoz,az meg 8 honap kemeny munka utan egyik naprol a masikra kirugott,mert mertem szolni v-mi miatt.most amerikai csaladnal dolgozok ,tok jo ossze sem lehet hasonlitani,megbecsulnek,de persze egy ev kellett hozza hogy megtanuljak tarsalgasi szinten angolul,ha nem tudsz angolul eselyed 0.
2011. jún. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És a családot mi alapján találtad?
2011. jún. 4. 16:55
 10/10 Akasuna no Sasori válasza:

Szia!

Én 1 hónapja vagyok kinn, egy zsidó családnál (5gyerekkel) New Yorkban. Az elején nehéz volt, de már kezdem megszokni. Reggel 6:30kor kezdek, este 8ig néha 9:30ig. Takarítok és néha játszok a gyerekkel. Amúgy nagyon kedvesek. $400 hetente, egy szabadnapom van a szombat, olyankor azt csinálok amit akarok, mikor be akartam menni a városba (manhattanbe) segítettek, hogy hogyan kell jegyet venni, mire vigyázzak...ilyesmi.

Csak az otthoniak hiányoznak.

Egyébként zsidó vagy nem zsidó...ők is emberek ők is különböznek, gondolom van normális, meg k5csög is...

Remélem sikerült válaszolnom a kérdésedre.

2012. okt. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!