Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Milyen az élet Buenos Airesben?

Milyen az élet Buenos Airesben?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszát várom,akik ott élnek vagy huzamosabb ideig ott éltek. Milyen a közbiztonság? Árak színvonala? Az emberek miben különböznek a magyar emberektől? (nem külsőleg értem)

Írjatok pár sort a városról, tervezem, hogy kitelepülök oda.


2011. jún. 15. 12:25
 1/5 anonim válasza:
72%

Szerintem nem érdemes. Én Magyarországról települtem oda 2008-ban, de alig bírtam pár hónapig... egyszerűen minden olyan drága, keveset lehet keresni, a politikusok lopnak, az emberek életkedve hiányzik és barátságtalanok, mindenki a kormánytól vár segítséget... a közbiztonság is csapnivaló, a rendőrök száma alacsony, és a bürokrácia óriási... semmi nem megy rendesen...

Szóval vissza is költöztem Magyarországra, itt minden tökéletes, maga a kánaán.

2011. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én annyit tudok róla, hogy nagymamám testvére a második világháború után kivándorolt oda. Levelezésben tartották a kapcsolatot. Aztán egyszercsak eltűnt. Azóta se lett meg soha többé. Pedig még külképviseleteken keresztül is kerestették. Persze, ez már elég régen történt.
2011. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Neked is egy jó nagy seggberúgás kellene. Utólag megköszönnéd.
2011. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
51%
Ezt kifejtenéd kedves utolsó?
2011. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Menj el nézd meg és vissza se gyere!
2011. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!