Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Buenos Airesben jobb az élet,...

Buenos Airesben jobb az élet, mint Budapesten?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 23:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Már hogy lenne jobb az élet egy harmadik világbeli országban, mint Budapesten, az Európai Unió egyik legszebb városában!
2010. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, hogy jobb. Attól függ, hogy ott mennyi marad a béredből azok után, hogy kaját veszel, meg kifizeted a rezsit.

De úgy hallottam, hogy ott legutóbb a bankszámla megtakarításokat államosították :P

Ahhoz képest mi még csak a magánnyugdíjpénztáraknál tartunk, az azért mégiscsak jobb :P

2010. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
amúgy hagyjuk már ezt, hogy harmadik világ! ilyen már nincs a hidegháború óta. és Argentínának sokkal nagyobb a gazdasági fejlődése. attól még, hogy Budapest sokkal szebb, nem biztos, hogy jobb az élet.
2010. dec. 21. 06:42
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Argentinában a politikai helyzet elég rossz. Pesttől pedig sokkal szebb városaik vannak, még Európában is. Csak a pestiek vannak elájúlva a koszos,szmogos városuktól. Néhány szép épülettől még nem szép egyetlen város sem.
2010. dec. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
melós szemszögéből kb ugyanolyan
2010. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy jobb Buenos Aires!
2010. dec. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
és Madrid?:D
2010. dec. 21. 09:10
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Madridba bármikor kimennék, BA-be már nem vágyódom.
2010. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan éltem Buenos Airesben 3 hónapot, és szerintem attól függ milyen környéken élsz. Átlagban olyan az életszínvonal mint Budapesten. Aki, meg harmadik világról beszél az semmit sem tud erről a városról, keveri Mexikóval, Bolíviával, Peruval, Kolumbiával, Venezuelával, pedig Chile és Argentína magyar szemmel nézve egyszinten vannak velünk. Sőt sokszor, ha kimész az utcára és körül nézel meg sem tudod mondani, hogy Pesten vagy Buenos Airesben vagy. Vannak Pesten is igen szegény részek, talán Buenos Airesben vannak szegényebbek is. Buenos Aires, szerintem Dél-Amerika legkeleteurópaibb városa :) Mutatok pár fotót, hogy mennyire hasonlít Budapestre, megdöbbensz :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah, majd elfelejtem mondani, hogy Buenos Airesben mindent Európából majmolnak, európai autókkal járnak, és Európával sokkal nagyobb mértékben kereskednek, mint bármelyik amerikai országgal beleértve az Usát is, teljesen európai szemlélettel, kultúrával élnek ott az emberek. Az emberek viselkedése olyan mint a mediterrán országokban Európában. Kevesebbet keresnek de minden olcsóbb, szerintem pont ugyanúgy élnek mint itt. Madrid az mástészta :) Nyugat-Európai város, masszív felhőtlen jólét van arrafelé, B.A-ban meg pedálozni kell mint nállunk :)
2010. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!