Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Valaki járt már közületek...

Valaki járt már közületek Mexikóban?

Figyelt kérdés
Tényleg annyira veszélyes hely mint itt azt sokan írják?Sorozatokban nem úgy tűnik.Ott a nők sokkal érzeémesebbek,és szenvedélyesebbek a Magyar lányoknál?

2012. máj. 8. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor rossz sorozatot nézel :D én olyan mexikói sorozatokat láttam, ahol mindenkinek van fegyvere és használják is :D Sajnos ez a veszélyesebb helyeken a valóságban is így van. A Yucatán-félsziget környéke, a nagy turistaparadicsomoknál elég biztonságos, de az ország többi részében vannak nagyon durva részek, hidd el, amiket írtak korábban a többiek.
2012. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mexikóban élek,a fővárosban. szerintem ugyanugy mint a világ más országaiban itt is vannak veszélyes részek ( pl Budapest VIII kerület egyes részeit senki nem látogatja este gyalogosan senki) az emberek nagyon barátságosak,segítőkészek. a tömegközlekedést egyedül használom,soha nem volt még senkivel összetűzésem. söt inkább pozitív élmények csak
2012. jún. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
É többször voltam Mexicoban leginkább a turisták által látogatott helyeken (Cozumel, Cancun, Progreso), soha semmi gondom nem volt.
2012. nov. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!