Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Volt már valaki közületek Rio...

Volt már valaki közületek Rio De Janeiro-ban? Kérdeznék.

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 18:11
 1/7 anonim válasza:
Nem
2011. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tiszta ott a levegö.
2011. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Közülünk nem, de kérdezz bátran!
2011. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Voltam.Csúnya volt, veszélyes hely ,és tele nyomor nyedekkel. Nagyon veszéles, nem ajánlott min.2 nagy Body-Guard- nélkül menni. Rosszak az utak, a legtöbb ember szegény de nyomor szintűen ,(hatvan százalék,) és negyven százalék meg nagyon gazdag. Közepes szint NINCS. Ládákban is szokás arrafele aludni. Rio -ban mégnyomoruságosabb a hangulat mint Sao Pauloban, és az a trópusi levegő milliárd betegséget, szúnyogcsípésekkel elkapható sárgaléz, és egyéb kellemetlen bettegségeket. Ennyi. itt a vége fuss el féle
2011. dec. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2011. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tomasko4 válasza:
100%
Szia!En ketszer voltam Rioban,utoljara 2 eve.Fantasztikus hely!Imadom.Eloszor az Ipanema varosreszben szalltam meg egy hetig.Ott tele van draga boltokkal,meno barokkal es gyonyoru brazil nokkel meg persze ott a vilaghiru Ipanema strand.Az utcak,kavehaz teraszok tele vannak emberekkel reggelig.Egy pillanatig sem ereztem magam veszelyben.Mondjuk az igaz,hogy mindenki figyelmeztett,vigyazzak a dolgaimra,egyedul kihalt utcakon az ejjel ne maszkaljak stb,meg a legtobb epuleten biztonsagi racs van,de nekem egy rossz tapasztalatom sem volt.A Rioi botanikus kert is egy kopesre van innen,azt is nagyon ajanlom.Ipanema egy modern varosresz,tehat az epuletek viszonylag ujak,rendezettek.Masodszor a Lapa nevezetu varosreszben laktam,ami Rio tortenelmi,reszeben van.Nagyon hangulatos hely,cseppet a pesti Belso-Erzsebetvarosra emlekeztet,jo lerobbant,de tele van nagyon fasza szorakozohelyekkel,mindenhonnan dol a zene,ozonlenek az utcan az orult brazilok..Meg rengeteg a kulfoldi is,persze.Rengeteg kedves emberrel talalkoztam ott.Pl.egy este egyedul jartam az utcakat,korulottem a szokasos kavalkad,zene,az emberek,csaladok grilleznek az utcasarkon /a belvarosban/,es ahogy meglattak rogton odahivtak,"Gringo,come here,gyere egyel velunk",es mar raktak is a tanyerra a sult hust,kenyeret,sort hozza...Szoval igy..Imadnivalo emberek a brazilok.Visszaterve a kozbiztonsaghoz,egyetlen apro negativ dolog tortent,de ehhez hasonlo tortent velem Parizsban is,ez ne ijesszen el!Egy vasarnap delutan egyedul jartam Rio kozpontjaban,ahol foleg irodak vannak,vasarnap az utcak teljesen kihaltak es egy 10 fos neger utcagyerek csapat/10-tol 14 eves korig kb./hozzamjott es kinyujtott kezzel penz kertek,amikor azt mondtam,hogy nem,akkor paran kozuluk begurultak es elkezdtek ram kiabalni es rangatni a taskamat,meg a zsebeimbe probaltak nyulni.Bevallom,futni kezdtem,mert hiaba voltam nagyobb mint ok,ok tizen voltak.Egy darabig jottek utanam,de befutottam egy szupermarketbe es szoltam a biztonsagi ornek..De,ezen kivul egy csomo pozitiv elmenyem volt.Tehat,nagyon ajanlom Riot..
2011. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PT-Daniel ***** válasza:
Voltam. De mi a kerdes?
2012. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!