Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Argentína vagy Brazília a...

Argentína vagy Brazília a fejlettebb, magasabb életszínvonalú, biztonságosabb, élhetőbb ország?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Bazi nagy országokról beszélünk, nehéz általánosítani. Inkább Brazília az, ahol közel egymáshoz van a nyomortanya és a luxus, Argentína, egy kicsit inkább "európaibb". Szerintem Argentína élhetőbb.
2012. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Brazília a fejlettebb, Argentínában magasabb az életszínvonal és biztonságosabb és talán Brazília az élhetőbb, abból a szempontból, hogy jobb az időjárás. Argentínában a déli hideg gyakran a Chacoig eljut.
2012. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Jelenleg még Argentína,azonban mind a kettő ország fejlődés alatt áll.
2012. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát, kedves utolsó, ez elég sok országról elmondható.:D

Egyébként megnéztem, HDI szerint Argentína a 45., Brazília viszont csak a 85. :O

2012. aug. 13. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

"Argentínában a déli hideg gyakran a Chacoig eljut"


Ez nem fejletlensége egy országnak!Argentína már 60 éve fejlettebb ország mikor a betelepülő férfiak megállították a népesség fogyását!

2012. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam az élhetőséghez. Különben több nagy brazil cég van, mint argentin, gyártanak repülőgépet is, meg valami gyógyszergyár is rémlik.
2012. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Argentína biztonságosabb, mert Brazília tele van trópusi vírusokkal, mérgező állatokkal.
2012. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
93%
Argentína nem csak Brazíliát előzi meg, hanem az egész déli kontinenst. Elmondások alapján a színvonal is hasonló a miénkhez.Ja és a vonatokat szidják mindig, mert állandóan késnek!
2012. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 istvan farkas ***** válasza:
100%
Elegge riaszto valaszokat olvashattam. Itt elek Brasilban 18 eve. Szerintem ha valaki nem tud helyes valaszokat adni az jobb ha nem is kezd neki. Az igaz, hogy argentina egy kicsit europaiabb latszatra, de az nem azt jelenti, hogy jo is. Itt, brasilban sokkal jobban meg lehet elni , az orszag hatalmas es a lehetosegek is azok. Mindenhol ott van a veszely es a bunozes manapsag. Argentinaban is. Amikor ide kijottem engem is megloptak es itt maradtam penz es ismeretseg nelkul, raadasul egy arva kukkot sem tudtam, csak nemetul es magyarul. Hogy mennyire meg lehet elni ha valaki akar arra az a bizonyitekom, hogy ma van egy 55 millios hazam, kocsim es biztos egzisztenciam. Egyebkent mindig az a legjobb hely ahol megtalalod a szamitasaidat es ez meg otthonra is vonatkozik. A mergezo allatokrol es egyebekrol kapcsolatban pedig azt mondanam, hogy nem az oserdoben laknak itt sem.
2012. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!