Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mexikó drága országnak számít...

Mexikó drága országnak számít hozzánk képest?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 22:03
1 2
 1/11 tetro ***** válasza:
100%
Nem
2012. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyannanyiba kerülnek a dolgok. A fizetések viszont messze elmaradnak, csak úgy, mint a közbiztonság, a jogbiztonság, a lehetőségek, stb.
2012. nov. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
86%
Egy Coronita (ami ott Corona néven fut) 1 dolcsi. Másra nem emlékszem így hirtelen. De az USA-hoz képest nagyon olcsó.
2012. nov. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Jujj ott vannak raj sapanoperák :}
2012. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ugyanolyan drága mint itthon, de rosszabb fizetések?? Ember, ha ez így lenne már komolyan éheznének.. próbáltál már magyar minimálbérből megélni? csak a lakhatásra(albérlet, rezsi) és a kajára elmegy az egész.. legalábbis ha változatosan egészségesen akarsz kajálni, és nem tíz fokban ülni a lakásban télen.. Igen az igaz, hogy rosszabbak a fizetések, de az élet is olcsóbb, legalábbis az alap dolgok mint a kaja.. én úgy tudom a coronita is csak 60-70 ft körül van átszámítva.. de pl Kolumbiában is már szinte jobban élnek az emberek, mint itthon.. múltkor beszéltem egy helyivel és kiszámoltuk h az ottani fizetésből több sört tudnak venni, mint egy magyar.. jó a laptop kétszer annyiba kerül, de legalább a létfontosságú dolgok nem..
2012. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ja és ha mindez nem lenne elég, én Németországban is kb 200 ft-ért vettem a jobbnál jobb söröket(boltban, nem kocsmában), míg itthon azért a pénzért már éppen csak ihatót kapsz nem minőségit..
2012. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem random számokat dobálnál, meg persze hülyeségeket?


"Ugyanolyan drága mint itthon, de rosszabb fizetések?? Ember, ha ez így lenne már komolyan éheznének.. próbáltál már magyar minimálbérből megélni? "


A mexikói minimálbér 1,772.4 MXN (peso). Ez 30,460.75 Ft BRUTTÓ! A magyar bruttó minimálbér 90 valahány ezer forint, tehát TÖBB, MINT HÁROMSZOROSA!

2012. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nem azt mondtam h annyit keresnek mint mi, hanem h bár rosszabbul keresnek, az élet olcsóbb ott.. olvass figyelmesebben..
2012. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az meg szimplán nem igaz. Minden cucc kb. annyiba kerül, mint nálunk, max 10%-kal ha olcsóbb, viszont egyharmad a fizujuk. Good luck.
2012. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
és akkor mit esznek?? fényt? és mitől elhízott a népességük nagy része?? miközben magyarok százezrei súlyosan alultápláltak és nem jutnak megfelelő ételhez..
2012. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!