Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Volt már valaki Dél-amerikában...

Volt már valaki Dél-amerikában, aki fogyasztott is ott ayahuascát?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor melyik országban és mik voltak a tapasztalatai, valamint hogyan jutott el odáig az országon belül hogy az ayahuascát kipróbálhassa?
2013. febr. 9. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért akarsz mindenáron ayahuasca-t inni?

Már az előző kérdésednél is leírtam,hogy sok értelme nincs...

2013. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még jó hogy én felvállalom a nevemet, így be tudsz azonosítani. Kérdésedre válaszolva (mert én olyat is szoktam ellenben veled) azért mert tudatfeltáró hatása van, nem holmi buliból szeretnék utazni egyet mielőtt még arra gondolnál magadból kiindulva, na de nézz utána ha annyira érdekel miért akarom kipróbálni :)
2013. febr. 14. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Én támogatom az ötleted. Mexicóban biztos van :)


Mi értelme lehet? :) Több mint az összes más tudatmódosítónak együtt vége, bár én csak a changát ismerem.

2013. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A legszebb az egészben hogy éltem Mexikóban másfél évet és akkor még annyira nem érdekelt a téma, így ez sajnos kimaradt :(

Egyébként a fő forráshely az Dél-Amerika inkább, pl Peru :)

2013. febr. 25. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!