Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogy juthatnék ki legkönnyebbe...

Hogy juthatnék ki legkönnyebben és legolcsóbban Argentínába, valami jó kis dzsungeltúrára? Esetleg valami önkénteskedés révén?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 13:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Jelentkezz tanfolyamra! Ez a kérdés egyébként nagyon sok mindentől függ. Ha végzős vagy, az ösztöndíj nagy szerepet vállal az ilyesmiben. Sok kisebb munkával, bébiszitterkedéssel stb. és nyelvtudással szerintem könnyen kijuthatsz. Érdemes gyűjteni rá!
2013. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Úgy érted, hogy kinti nyelvtanfolyamra jelentkezzek, ahol külföldieknek tanítanak spanyolt? Ami nekem nagyon megterhelő lenne anyagilag az az oda- és visszaút, egyébként az ottlakást nagyon szerény körülmények között képzelem el, minimális "fogyasztással" és nulla luxussal, olyan is megfordult a fejemben, hogy egy szegényebb faluban egy családnál vagy idős embernél laknék és ennék, ahol nem zavarok, és cserébe az ottani fizikai és háztartási munkák nagy részét én csinálnám meg nekik. Persze, ezt biztos nem könnyű megszervezni, és talán naiv az elképzelés, de most ez jutott eszembe mint (talán) járható út.
2013. ápr. 10. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Beszélsz spanyolul és esetleg még portugálul?
2013. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Márhofer Dániel válasza:
0%
álj be katonának és ha ot háboru lesz majd ki mehetsz sok sikert föleg azért hogy ne löjenek szét
2013. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!