Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Chilébe vagy Argentínába...

Chilébe vagy Argentínába érdemesebb inkább utazni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Turistaszemmel melyik milyen?


Chile tényleg nagyon európaiasnak számít?

2013. nov. 4. 20:33
 2/6 anonim válasza:
Az ár is különbőzik a kettő közt, de ha igazán választ szeretnél találni a kérdésedre ,akkor menj el legalább 2 utazó irodában ,ők jobban tudják mint bárki más,hisz aval foglalkoznak,nem?
2013. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Argentina, Buenos Aires nagyon kellemes , biztonsagos hely. Finoman foznek, nagyon europaias, tobbszor jartam ott
2013. nov. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Buenos Aires-re mondják, hogy a legeurópaibb dél-amerikai város. Hogy hova menj?... a google mapra, és csinálj virtuális városnézéseket, hogy melyik tetszik jobban.
2013. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ennyi lóvéd van akkor menj el mindkettőbe
2013. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 beniweni válasza:
En nem ezt tapasztaltam. Chileben eddig ketszer voltam (Santiago), Buenos Airesben egyszer, es mig Santiagot nagyon nagyon szeretem, szuper europai, biztonsagos es gyonyoru orias hegyekkel es tropusi novenyekkel, Buenos Airesben nem ereztem magam biztonsagban. Nekem a varos se tetszett annyira, talan mert nagyon magasra tettem a mercet - sok jot hallottam rola. En mindenkeppen Santiagoba mennek eloszor, viszont a repulo nagyon olcso es 2-3 ora a ketto kozott.
2014. jún. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!