Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Szívesen kiköltöznél Argentíná...

Szívesen kiköltöznél Argentínába hosszútávra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül. Persze, ha biztosítva látom a megélhetésem.
2010. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Én csak mostanában kezdtem el elméleti síkon gondolkozni rajta. Bár csak angolul beszélek, de nyilván megtanulnék spanyolul is, úgy hallottam nem nehéz nyelv.


Ha valakinek vannak tapasztalatai, élményei, akár sokad kézből, örülnék, ha írna róla.

2010. nov. 25. 18:00
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Uruguayba szívesebben mennék (legális fű, jó idő, az életszínvonal nem rosszabb, mint mo.-n), de Argentína sem rossz.
2010. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem vonz az ország, és a latin mentalitás is távol áll tőlem. A nyelv sem tetszik. Szóval én semmiképp nem.
2010. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az argentin spanyol nem tetszik annyira, valahogy idegesítő a hangzása. Lehet, hogy odakint megszoknám, de ha Dél-Amerika, akkor inkább Ecuador vagy Chile.
2010. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem, bár beszélek spanyolul. Dél-Amerika nem vonz hosszútávon.
2010. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
nem, mert nem tudok spanyolul és mivel pénzem sincs, így hamar éhenhalnék...
2010. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
amilyen kezd lenni ez az orszag, igen, ha normalis helyen elnek, es olyan szinten tudnek elni, mint itthon, gyatra melot nem vallalnek.
2010. nov. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
semmi esetre sem, ha nem tudok sapnyolul meg pláne. a közbiztonság is problémás nekem és olavstam cikkeket hogy gazdasági problémák vannak az országban, lehet munka sem lenne.
2010. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A latin-amerikai országokba én csak turistaként látogatnék el. Argentína súlyosan eladósodott, ahogy a a többi latin-amerikai ország is. A megélhetés nehezebb mint Magyarországon, persze ott is van egy réteg akinek aranyélete van...Egyébként gyönyőrű ország, és az emberekben benne van a latin vér...:)
2010. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!