Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mennyibe kerülne mexikóba...

Mennyibe kerülne mexikóba kimenni pár napra?

Figyelt kérdés

most kezdtem dolgozni gyűjtök pénzt pár napra kiszeretnék menni mexikóba egy hétvégére mondjuk mennyibe van egy ilyen ,hova érdemes menni

nyelvtudás mennyire számit



#Mexikó #középamerika
2014. márc. 8. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár napra semmiképp sem éri meg. A repülőjegy, utazási idő miatt legalább 1 teljes hétre, de inkább többre érdemes csak menni. Spanyolul nem árt ha tudsz, angolul nem beszélnek, illetve nem szívesen teszik, egy mexikói nagyra értékeli ha spanyolul beszélsz.
2014. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MrPifta ***** válasza:
Én 2 hetet voltam, nem én fizettem. Nyelvtudás fontos, nem tudnak angolul. Vagy mondd gyorsan spanyolul, hogy európai vagy, máris jobban akarnak.
2014. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Par napra majdnemhogy ugyanannyi mint par hetre. Ha nem valami luxusszallot berelsz akkor a koltseg nagy resze a repjegy.


Lusta vagyok most megnezni, ahogy te is, es kiszamolni, de en egy mexikoi nyaralast fel-egy millio koze lonek, az ellatastol fuggoen es epeszu hatarok kozott maradva.

2014. márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ismerősömék voltak többször is. A helyiek, amikor megtudták, hogy nem amcsik, mindjárt barátságosabban kezelték őket. Még mondták is hogy ,,Ferenc Puskas, sí?" :D
2014. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Menjél egy nagyvárosba. Csak annyit kell tudjál elmagyarázni a klienseknek, hogy mennyiért feküdnél le velük.
2014. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utólsó ezt nem értem
2014. márc. 24. 20:31
 7/7 anonim válasza:
Hát ha beállnál örömlánynak/gigolonak úgy sok pénzt kereshetnél.
2014. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!