Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Uruguay mitől olyan menő hely?

Uruguay mitől olyan menő hely?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Sosem volt es soha nem lesz.

Ha Del-Amerikarol beszelunk akkor a legjobb letelepedesi hely mar sok eve Ecuador, a legkonnyebb ott megelni a kulfoldieknek.

Argentina es Chile a ket orszag ahol igazabol europais stilust lehet talalni es a boraszatukkal vilagszinvonalon allnak.

Brazil? jol tudnak focizni.

Columbia? az utobbi evekben kezdik felkapni, allitolag sokkal biztonsagosabb mint az atlagember gondolna.

A tobbi orszag szinte nem is letezik.

2014. márc. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Armin Porter válasza:
Fellendülőben van a gazdasága. Többek közt azért, mert kenderfeldolgozó üzemeket csináltak és legalizálták a füvet.
2014. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én meg azt tenném hozzá,hogy Columbia drogközpont.


Egyébként esetleg a táj szépsége miatt lehet turisztikai központ.Más miatt aligha.Egész Dél-Amerikát szerintem főleg a tájak,különelges városok miatt lehet különlegesnek tartani és csoporttal(szóval minél biztonságosabban) felkeresni,ott letelepedni szerintem nem szabad.


Illetve,mint tudjuk,egész Amerika inkább csak egy sláger a semmiért.Én tuti nem mennék oda (örökre,de dolgozni se annyira),max turistaként,az előbb említettek miatt.

2014. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stolz válasza:

Régen elmúlt már az az idő, amikor Uruguay-t Dél-Amerika Svájcának nevezték.


Nem tudok róla, hogy menő ország lenne, az amerikai milliomosok egy részének van tengerparti nyaralója Punta del Estében, kb. ennyi.

2014. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
New York, Peking, Sanghaj, London, Moszkva, Párizs, Róma, Berlin, Monaco, Luxemburgváros, Seychelle szigetek, Reykjavík, ezek "a" menő helyek.
2018. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!