Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hawaii tényleg olyan csodaszép...

Hawaii tényleg olyan csodaszép hely, mint ahogy beállítják a filmekben?

Figyelt kérdés

Több vígjátékot is láttam már, ahol Hawaii-ra mennek nyaralni. Varázslatos helynek mutatják be, az emberek boldogok, mosolyognak, szép napsütéses idő van, mindenhol tenger van, gyönyörű a kilátás, a növényzet, az embereknek a hajukban vagy nyakukban virágok vannak. Milyen ott az élet? Magyarországról érdemes elutazni odáig, vagy közelebb is megkapom ezt az élményt?

Kiskorom óta el szeretnék jutni Hawaii-ra, ott szeretném a nászutamat, de nagyon messze van, és szinte lehetetlen, hogy összegyűljön annyi pénzünk. Vagy ha össze is gyűlne, lehet sajnálnék kiadni érte annyi pénzt, mert megbánnám, mivel esetleg mégsem tetszik annyira, mint ahogy lefestették a filmekben, a képeken...

Aki volt már Hawaii-on, attól kérdezném, mennyire nagy élmény ez? És kb mennyibe kerül 2 főre az utazás és egy minőségi hotel (hisz ha már lúd, legyen kövér...)?


2013. febr. 22. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem, elég szar hely. Mostanra túlzsúfolt, mert rengeteg ember költözött oda, mert úgy gondolták, hogy milyen klassz. Minden tengerparton szemét van, alig van munkalehetőség, a konyha borzalmas (a feldolgozott konzervsonka, a spam, ott ínyencségnek számít).


Sok amerikai manapság inkább jön Európába nyaralni, többen is állítják, hogy a Kanári-szigetek, a spanyol, török, görög riviéra sokkal jobb, mint Hawaii, vagy a Bahamák.


Európából végképp nem éri meg odamenni, mert nagyon drága. Egy hawaii nyaralás árából több évre kijönne a nyári nyaralás Antalyába vagy Zakynthosra.

2013. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem csalodas volt. Sokkal jobbra szamitottam.
2013. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Képek alapján:

ha Dalmáciát (Horvátország) vagy Hawaii-t összehasonlítom, akkor Dalmácia az adottságaival és szigetvilágával sokkal szebb, mint Hawaii...

Ráadásul Dalmácia csak egy karnyújtásnyira van.

2013. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon drága. Mivel az élelmiszer jó részét konténeren hozzák be.
2013. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Hawaii finoman mondva szar...
2013. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És ráadásul nincs is Dél-Amerikában...
2013. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de pont indulok oda, csak nem nyaralni. Ha visszajöttem, referálok.
2013. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát, tudod!!! Nekem is nagy csalódás volt. Fáztam és nem is éreztem jól magam. Az őslakosok beszédét meg nem értettem. Pedig, azt hittem, jól beszélek oroszul.
2013. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Ezzel most sokat segítettetek, mert életemben nem gyűjtöttem volna annyi pénzt, hogy nyugodt szívvel kiutazzak oda. Keresek más úti célokat.
2013. márc. 7. 08:22
 10/11 anonim válasza:
12%
Tahiti sokkal jobb elkerüli a trópusi betegségeket és jófejek az őslakosok ahogytudom
2013. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!