Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Guatemala veszélyes ország?

Guatemala veszélyes ország?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


A fenti link tanúsága szerint alig van a világon olyan ország, ahol arányaiban több embert ölnének meg, mint Guatemalában.

(Ha a "rate"-re kattintasz, akkor sorba teszi az országokat az emberölések arányát tekintve)

2014. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sokat voltam kint, nem ért semmi atrocitás, az emberek kedvesek

az igaz hogy még a coca-cola szállító kamiont is gépfegyveresek kísérték, el ne lopják az egészet amíg rakodnak :) és hasonlók

2014. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
nem, teljesen biztonságos. Kb. mint Norvégia vagy Dánia.
2014. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szuaszin ***** válasza:
17%
Nézd, ha tul sok időt töltesz víz alatt levegő nélkül, ugyan úgy beledöglesz. Szóval jah veszélyes oda kell ám figyelni! Ja és a gravitáció is ugyan akkora, szóval ha túl magasról ugrasz le akkor kilapulsz!
2014. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lncruse válasza:
7%
De ha tudod hogy te túlélnéd akkor kimehetsz szerintem faja kis hely lehet csak akkor csomagolj AK47 kell gránát is meg még egy kézi lőfegyver és akkor nem kell mitől tartanod jah igen hogy ne fázz ott kint vegyél fel szerintem egy golyó álló mellényt :D jó utat :D
2014. jún. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
10%

a legbiztonságosabb ország a földön

én minden honapba kimegyek 1 hétre és még nem halotam hogy embert ölnének meg ott

2014. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TuwYx válasza:

[link]


30 legveszélyesebb ország !

2014. jún. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TuwYx válasza:
*város :-)
2014. jún. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!