Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Úristen ezt nem hiszem el!...

Úristen ezt nem hiszem el! Vélemény?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Már 10 éves korom óta álmodozom arról hogy eljussak Peruba! És most szülinapomra meglepett egy 3 hetes Perui körúttal! Hogy viszonozzam ezt neki? Ez nagyon drága! Van pénzem meg minden de egyszerűen ötletem sincs hogy ezért cserébe mit vegyek neki!

17/L



2014. júl. 28. 10:54
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim válasza:

Egyébként tudod mit szoktak mondani: nem bekerülni nehéz, hanem bentmaradni...ohh, és nem ér lefizetni a "tanárbácsikat"! :D

És még egy dolog: lehet megnézzük az utcán a jó kocsikat, és sóvárgunk érte, de honnan tudod, hogy nem lesz egyszer nekünk is olyan...mert tudod mifelénk ha el akarsz érni valamit, azért meg kell DOLGOZNI, nem hullik csak úgy az ölünkbe, mint neked. Te odamész a faterhoz: "Apuci láttam egy új Audit, csak 10 millió. Megvehetem?" "Persze kislányom, amit csak szeretnél!"

De gondolj csak bele egy pillanatra, ha nem lenne annyi pénzetek, és ti is "átlagemberek" lennétek, mihez kezdenél? Max. a szomszéd városba utaznál el, vagy a Balatonra. De mindegy is!

Jó nyaralást!

2014. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
Jó hogy nem ismertek és szidtok :D képzeljétek, államilag támogatottra kerültem be. És nem érdekel az ilyen kis senkik véleménye. Örüljenek egyesek hogy hozzájuk szólok. Itt is csak azért szólok hozzátok mert nincs kint a nevetek és a csúnya parasztos fejetek. :'D amúgy, boldog vagyok így. Szóval szerintem senkinek semmi köze semmihez:DDD de ha van itt pár barom aki nem hiszi el, linkelem neki a fb profilomat ahol vannak fent képek:D
2014. aug. 14. 21:45
 43/57 anonim válasza:

Jó hogy nem ismersz minket, és gyökérségeket irkálsz. Két szó: bunkó, beképzelt. Ezzel mindent elmondtam, amit akartam. Inkább élveznéd a nyaralást, és nem gyakoriznál egész este, hanem a "pároddal" lennél!

Semmi kedvem tovább vitatkozni, szóval rádhagyom, legyen igazad!

Ismételten jó pihenést! Bye

2014. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Légyszi linkeld az adatlapodat én is el szeretnék menni délamerikába küld el privibe.
2014. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim válasza:
én szeretem a gazdagokat, régebben jól szórakoztam mikor abban a körben forogtam. rájöttem ők is emberek, és mikor ők is rájönnek , hogy emberek, mekkorát koppannak. ez muris. persze mijen tragikusan élik meg, nem ugy mint a parasztok. a parasz azt mondja:sebaj!lesz valahogy! még nem volt úgy, hogy nelett volna sehogysem.
2014. aug. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim válasza:
Ha egy ilyen drága ajándékkal lepett meg,nem hinném, hogy vár viszonzást.Én is csak azt tudom mondani,hogy mutatsdki,hogy nagyon örülsz neki,fejezd ki szavakkal az érzéseid. És jó utat Peruba! :)
2014. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim válasza:
lehet azért fizet ilyen utat, mert nem nyeled le.
2014. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Most került be ELTE-re de azt nem tudja, hogy előtt mindig vessző van. Ez az egyik, a másik, hogy valaki írta, hogy neked ilyenkor nem tanítás van? Mivel azt mondtad, hogy szeptember 8-9.-én is mész megint nyaralni, erre azt válaszoltad, hogy az egész osztály ilyenkor megy nyaralni. Úristen, ha most kerültél be az ELTE-be, akkor honnan a francból ismered máris ilyen jól a többi osztálytársaidat? És végül harmadik, már ne is haragudj, de pont az egyetemeken/főiskolákon nem az a módi, hogy októberben kezdjük a sulit, mert nyaraltunk. Hazudsz, mint a vízfolyás, gratulálok... Büszke lehetsz magadra, lépj ki az álomvilágból amelyben élsz.
2014. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

,,az osztály fele meg olyankor még bőven nyaral. Szóval..."

És azt te honnan tudod, hogyha szeptemberbe új osztálytársaid lesznek? :DDDD

2014. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
(17 evesen hogy lehet egyetemre jarni? 18 amikor erettsegeizik....)
2014. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!