Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Úristen ezt nem hiszem el!...

Úristen ezt nem hiszem el! Vélemény?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Már 10 éves korom óta álmodozom arról hogy eljussak Peruba! És most szülinapomra meglepett egy 3 hetes Perui körúttal! Hogy viszonozzam ezt neki? Ez nagyon drága! Van pénzem meg minden de egyszerűen ötletem sincs hogy ezért cserébe mit vegyek neki!

17/L



2014. júl. 28. 10:54
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Hát emberek, szegény kis cafka jól beégette magát :D
2014. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim válasza:
és ez mind azért, mert nem nyeli le:-D :-D :-D
2014. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim válasza:
drágám, mi nem Peruba voltunk, MOLDÁVIA!!! Nem olaszba megyünk,hanem OROSZBA!!!és nem 8.án,hanem 28.án e hónap, és nem elte, hanem etel. Etel ez a neved
2014. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 Babyke2014 válasza:

Kicsilány! Ne képeket küldözgess magadról, mert nem kértem! Remélem még emlékszek rám!(2 oldalon írtam!) Egyetemre 17 évesen, az ELTÉRE?? Nem is tudtam, hogy az ELTE Jogi szaka már 17 éves kortól kezdődik?! Anymám, de tudsz hazudni?

Érdekes, én vagyok a "lelki nyomoronc", amikor téged oszt ki az egész világ. Olaszba mész? VÁÓ! Ezt kérdezte valaki? Végigolvastam, és nem láttam. Mekkora égés vagy, gyerek. Még, hogy gazdag! Jó vicc! A kép alapján, amit küldtél, háát... Ajánljak neked egy RUHA BOLTOT? -.-

2014. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim válasza:
szegény pesticsirke
2014. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Persze el kéne hinnem, hogy enyi pènzed van?

Szerintem egy panelcafka vagy, aki örül, ha elmehet a balatonra.

A többieknek üzenem, hogy el ne higyjèk.

2014. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Singham ***** válasza:
Sírok :'D Ennyire lelkinyomoronc, hogy lehet valaki? Ilyeneket hazudni :'D Max pesti körútra mész te, nem peruira :'D
2014. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!