Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogy lehet ingyen kimenni...

Hogy lehet ingyen kimenni Délamerikába?

Figyelt kérdés
Az van, hogy majd nemsokára elmegyek innen magyarországról jobb élet előkészétésében és elterveztem már az utat is. Ingyen el tudok menni az európa széléig csak a tengeren hogyan jutok keresztül odaig?

2014. szept. 30. 15:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
LOL ezt a naiv marhat. A hajora fel es lejutni azonos egy hataratlepessel. Szerinted mit kapsz az adott kikoto hatarorsegetol amikor atmaszol a szogesdroton?
2014. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Tetanusz szurit ha a szög megszúr?


De amúgy sok ilyen magyar van aki ingyen jut ki ilyen helyekre. Akkor azoknak hogy lehet és mié mondják h jobb nekik?

2014. szept. 30. 22:09
 13/17 anonim ***** válasza:
Én még egyszer sem hallottam Dél- Amerikai magyarról aki ingyen kiment volna és hű de jól érezné magát. DK - Ázsiában sok van és le is írtam kinek éri meg. A 8 osztály, egy sima szakma vagy érettségi nem volt köztük...
2014. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Áruld el, okostojás, hogy egyáltalán Európában az óceán partjáig hogy jutsz el? Még ha stoppolsz is, nem fogod tudni megoldani, hogy ha kiszállsz egy autóból, azonnal felvegyen egy másik. Az étel, és a szállás sincs ingyen. Tisztálkodni sem árt. A hajóra sem tudsz feljutni, nézz meg egy óceánjárót. Én pl voltam már "ingyen" külföldön. Rengeteget tanultam, aminek anyagi vonzata is van, és meghívtak konferenciákra.
2014. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tudom a választ csak elő kell kerítenem, mert én sokat foglalkoztam ezzel a kérdéssel :)


hamarosan küldöm

2014. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon találsz vitorlás stoppot magadnak. Azt tudni kell, hogy ez idényhez kötött leginkább. Most már pontosan nem is tudom megmondani - ennek a kiderítését rád bízom - de azt hiszem hogy ilyen nov-márc között özönlenek oda.


Budapest - Barcelona folyamatos stoppal 48 óra, de én 3 nappal számolnék.


A két legfontosabb dolog, hogy legyen egy jó túrazsákod (~25e) + egy jó meleg hálózsákod, mert ha ebbe belevágsz akkor ez mindenképpen kelleni fog.


sok sikert


remélem beadod (Y)

2014. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

hehehe tetanusz szurit... bevágnak egy koszos cellába és a legközelebbi járattal kitoloncolnak amit persze nem ők hanem te fizetsz.mit gondolsz a határok dísznek vannak?mindegyiken csak úgy át lehet ugrálni?az nem európa hogy minden jött mentet betesznek a menekült táborban aztán etetik pénzelik stb.

ennyire naiv vagy vagy csak elmentek otthonról?

talán keresd a jobb életet közép afrikában ennyi erővel.

2015. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!