Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Voltatok már Francia Guyane-ba...

~Andy~ kérdése:

Voltatok már Francia Guyane-ban? Egyáltalán ismeri valaki ezt az országot? Több lent.

Figyelt kérdés
Idén ott voltam,bátyámnál. De senki az ég világon azt se tudta miről beszélek.Dél-Amerika Francia Guyane, ott van Brazília fölött az Atlanti óceán partján. Valaki ismeri?

2014. okt. 24. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én voltam ott, az űrközpontban dolgoztam, mivel az EU része még visa se kell meg útlevél :) onnan származik a cayenne bors és fasza betegségeket lehet összeszedni, malária, sárgaláz, vérhas, amit akarsz
2014. okt. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ismerem, unokatestvéremék ott dolgoztak, a barátnömék pedig ott élnek, mivel a légionál dolgozik a férje. mi is ki akartunk egy idöbe költözni (mert a férjem és én is francia állampolgárok vagyunk) egy hátránya van, hogy nicns munka...ugyanigy Tahitin sincs (Ez volt a másik, amin gondolkodtunk, mindenki visszajött az ismerösök közül, aki kiment)
2014. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ismeri valaki ezt az országot? - French Guiana nem egy orszag. Hivatalosan Franciaorszag resze, szoval ne kezeld ugy mint egy egyedulallo/fuggetlen orszagot. A lakosai francia nemzetiseguek es franciaul beszelnek.

Kicsit hasonloan Hawaii-hoz, ami ugye nem kulonallo orszag, hanem az USA resze es aki ott szuletik az amcsi allampolgar lesz. De igen, ettol fuggetlenul sokan ismerik, meg akkor is ha sosem jartak ott.

2014. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!