Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok már Norvégiában? Mit...

Voltatok már Norvégiában? Mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Eddig a fjordokat ajánlották, de nem tudom, melyiket érdemes felkeresni. A Nordkapp érdekes lehet. Ezeken kívül semmit nem tudok az országról. Kirándulni szeretek, de ha körutazás a legjobb, az is jó. Mit ajánlotok? Jövő nyáron mennénk, valószínű autót bérelnénk, úgy kényelmesebb.

2014. szept. 7. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Nordkappot nyáron érdemes megnézni, júliusban, amikor éjfélkor sem megy le a Nap.

Ha nyáron mentek, akkor egyvalamire figyeljetek: rettentő sok a szúnyog a természetben.

Nagyon sok pénzt vigyél magaddal, mert Norvégia NAGYON drága ország.


Én Tromso-ben voltam két éve télen, mi elmentünk kutyaszánt irányítani, északi fényt nézni, és a múzeumokat.

2014. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem voltam még Norvégiába. Pedig szivesen el mennék. Természetesen a nyári hónapókban mennék el a leg szívesebben. De két dolog ami vissza tart, és ami miatt még nem jutottam el norvégiába. 1., Nem tudok norvégul. 2., Nincs annyi pénzem hogy ki utazzak. Mert tíz napos körüzatás is több havi de akár egy évi (magyarországi áltlag) fizetésembe kerülne.
2021. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!