Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Budapestről melyik Európai...

Budapestről melyik Európai városba kellene kimennem, hogy onnan egyenesen tudjak utazni Buenos Airesbe?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz a ballagásom és a szüleimtől kaptam ajándékba egy argentínai luxus utazást, hogy eltöltsek három hetet a Violetta című sorozat sztárjaival...

De már megvan a repülőjegyem is, viszont a szüleim csak az utazásom előtt egy héttel, azaz 2015. Június 28-án mondanak el nekem mindent!!! :(



2015. jan. 2. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Megnézed a Buenos Aires-i reptér honlapján, hogy melyik európai városokból száll ott le gép.

Két repteret találtam. Madrid, Córdoba, Barcelona, London, Amszterdam, Róma, Párizs és Frankfurt repteréről is van közvetlen járat.

2015. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a Cordoba valszeg az argentínai Cordoba. Kizártnak tartom, hogy a spanyolországiból lehetne közvetlenül repülni Buenos Airesbe.
2015. jan. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Budapest nem jó neked? Pl. frankfurti, római, londoni, párizsi átszállással is lehet menni.


Amúgy miért nem tudsz magad utána nézni?

2015. jan. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mar megvan a repjegyed, mit akarsz eldonteni. Ha a jegyedet Budapesten vettek meg Buenos Airesig, akkor rajta van a jegyeden, hogy melyik jaratra, milyen atszallassal, hany orakor, menyi varakozassal fogsz menni. Hiaba repul gep pl Frankfurtbol Argentinaba, ha a meglevo jegyed pl Londoni atszallassal van.Nem ertem a kerdest. Milyen jegyed van? Nezd meg, rajta van az atszallas minden adata, ha valoban letezik az a jegy, amit en kerdesedbol kiimdulva ketlek.
2015. jan. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Kamu!
2015. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze a sztároknak nincs jobb dolga,mint 3 hétig veled lenni :D

3hét alatt kicsit többet keresnek,mint amennyit a magyarok 99%-a 1év alatt.

2015. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jó lenne mi? :D
2015. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem Madridból megy járat
2015. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!